Uzamknite a odomknite svoj Mac pomocou iPhone pomocou bezplatnej priviazanej aplikácie

lock your mac with iphone tether

Bezpečnosť je jedným z hlavných záujmov moderných technológií. Heslá, používateľské mená, šifrovania, inteligentné zámky a všetky ďalšie bezpečnostné opatrenia sú zraniteľné z dôvodu porušenia. To je dôvod, prečo vývojári neustále vydávajú inteligentné bezpečnostné aplikácie. Zoznámte sa s Tetherom, novou aplikáciou pre iPhone a Mac, ktorá vám umožní vychutnať si uzamykanie podľa vzdialenosti.

Fyzické blokovanie odtlačkov prstov nie je možné nahradiť. Ďalšou užitočnou technikou je spojenie zariadenia s iným zariadením kvôli bezpečnosti. Hackeri môžu preniknúť pomocou hesiel, užívateľských mien, bezva šifrovaní, nemôžu však odomknúť funkčné hardvérové ​​zariadenie z vrecka iného používateľa, aby odomkli pripojené zariadenie. Toto je koncept, ktorý stojí za Tetherom.

Prečítajte si tiež: Ovládajte svoj Mac pomocou hlasu

Spoločnosť Tether využíva najmodernejšiu technológiu Bluetooth 4.0. Aplikáciu Tether inštalujete do svojho iPhone a sprievodnú aplikáciu v Mac. To je všetko. Po nakonfigurovaní môžete počítač Mac uzamknúť a odomknúť tak, že sa k nemu priblížite, ak máte iPhone so sebou.

lock your mac with iphone tetherPoznáš to najlepšie? Tether je zadarmo. Spoločnosť so sídlom vo Veľkej Británii používala túto aplikáciu ako malý modul vo svojich projektoch. Po dokončení projektu sa spoločnosť rozhodla rozšíriť tento modul ako aplikáciu pre iPhone a Mac. Spustili ho úplne zadarmo. Môže existovať mnoho ďalších aplikácií na odomykanie a uzamykanie počítačov Mac, ale táto je čistá, bezplatná a spoľahlivá.

lock your mac with iphone tether

Mac môžete ľahko uzamknúť a odomknúť bez akýchkoľvek kliknutí a klepnutí. Toto je najlepšia aplikácia pre lenoch ako ja, ktorí nechcú zamknúť svoj počítač zakaždým, keď sa presunú zo svojho sedadla. Môžete ľahko odísť zo svojho počítača Mac pre akúkoľvek naliehavú prácu, obed bez obáv z akéhokoľvek votrelca, ktorý je pripravený preniknúť na vašu bezpečnosť a údaje v počítači Mac. Keď odídete, Mac bude zamknutý.Stiahnite si Tether pre Windows iPhone a gumák

Musíš prečítať: Ovládajte svoj Mac pomocou iPhone Anywhere (Kompletná príručka)