Naučte sa Excel zadarmo online: Najlepšie online zdroje pre školenie Excelu

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Learn Excel for FREE

Ak čítate včerajšiu funkciu na stránke ‘ 5 zručnosti, ktoré ste z cesty z pekla 9 na 5 '' Potom ste si museli všimnúť, že stať sa hráčom na zníženie počtu čísel je jedna z zručností, ktoré by vás mohli dostať z toho pekla od 9 do 5.

Ale ako sa stať Excel pre rozpočet? Nie každý má čas alebo zdroje, aby mohol ísť do triedy, aby sa naučil zručnosti vraha. Zjavnou odpoveďou na túto otázku by bol internet. Internet je však plný nezmyslov takmer rovnako ako plný užitočného obsahu.

Nižšie sme zostavili prenájom najlepších online zdrojov pre školenie Excelu. Tieto zdroje boli vyhodnotené ako najlepšie z viacerých dôveryhodných zdrojov spravodajských informácií o tom, čo je potrebné na to, aby sa stal majstrom Excelu. Sú to tieto:

Ø školiace stredisko spoločnosti Microsoft

No, to nie je premýšľanie! Prečo by ste mali začať niekde inde ako zo zdroja? Spoločnosť Microsoft má asistenčné / školiace strediská (stránka pomoci) pre prakticky všetky svoje produkty a dokonca podrobné školiace stredisko pre jeden z ich najpotrebnejších produktov; Microsoft Excel.

Microsoft má Kancelárske školiace stredisko pre celé aplikácie a služby balíka MS Office a špecializované školiace stredisko Excel iba pre aplikáciu MS Excel. Má množstvo bezplatných návodov, videí a príručiek na používanie programu Excel v systéme Windows, Mac OS a dokonca aj v mobilných platformách, ako sú Android, iOS a Windows Phone.

Školenie sa ponúka aj na základe rozdielov v znalosti študentov o aplikácii; Začiatočníci (základné vytváranie matematiky a grafov), stredne pokročilí (triedenie a filtrovanie údajov, VLOOKUPS, podmienené formátovanie) a pokročilí (kontingenčné tabuľky, rozšírené funkcie IF, pracovné hárky a zošity na ochranu heslom)

Ø Stránka s tabuľkami

Táto stránka vytvorená programom Excel guru John Walkenbach je plná profesionálnych tipov pre program Excel. Walkenbach v posledných troch desaťročiach píše o Exceli; aby som bol presný, urobil viac ako 60 kníh Excelu pre študentov na všetkých úrovniach, napísal viac ako 300 článkov a recenzie pre časopisy, ako sú PC World, InfoWorld, a PC / Computing ... The Karta Tipy programu Excel na svojej stránke mal podrobné informácie o vzorcoch, formátovaní, grafoch a grafike a tlači. Karta Stiahnuté má veľa odkazov na stiahnutie bezplatných zošitov programu Excel a doplnkov, ktoré vytvoril, takže si môžete stiahnuť a precvičiť si ich vo svojom vlastnom čase bez toho, aby ste museli vytvárať zošity a údaje od nuly.

Ø Stránka s tabuľkami na mcrvirtualexperience.com

Pravdepodobne ste oboznámení s obsahom vzdelávania About.com , Mali by ste tiež vedieť, že stránka je vyhradená subdoména pre tabuľky tiež tam, kde sú tisíce inštrukcií v programe Excel. Obsah je rozdelený do kategórií podľa všetkých dôležitých vecí, ktoré by ste sa mohli chcieť dozvedieť o Exceli, okrem iného zo vzorcov, formátovania, videa, šablón a nástrojov.

Ø Chandoo.org

Zakladateľ blogu Chandoo.org, blogov Purna „Chandoo“ Duggirala, sa začal v roku 2007 a od dnešného dňa obsahuje viac ako 450 článkov a návodov týkajúcich sa tipov programu Excel pro. Možno ste si vybrali meno, angličtina nie je jeho rodným jazykom. Obsah, ktorý sa nachádza na jeho stránke, je preto o niečo ľahšie pochopiteľný pre anglicky hovoriacich anglicky, ktorí nie sú jeho rodným jazykom.

Ø MrExcel.com

Odborníci Excelu uviedli, že sa jedná o online zdroj Excel, ktorý je s laikom najviac v kontakte. MrExcel.com má interaktívna výveska ktoré je neustále monitorované komunitou guruov Excelu. Táto tabuľa je usporiadaná podľa tém, ako sú všeobecné oznámenia, otázky a produkty. Keď uverejníte otázku, člen komunity guruov programu Excel odpovie odpoveďou.

Ø Kurzy EdX Excel

EDX je neziskové zameranie na poskytovanie bezplatného vzdelávania na celom svete. Keď sa prihlásite na jeho kurzy (tie, ktoré sú označené ako „Overené“), budete mať možnosť zaplatiť za tutoriály certifikované inštruktorom a mať logo inštitúcie. Inštruktor tiež overí vaše úspechy, čím zvýši vaše vyhliadky na prijatie do zamestnania. Zaplatené poplatky sa používajú na financovanie kurzov, čo ostatným dáva možnosť učiť sa ich zadarmo, ale nie s pomocou inštruktora, ktorý vydáva bona fide osvedčenie platiacim študentom.

Ø Khan Academy

Stránka obsahuje výučbový obsah od astronómie po algebru a medzi výkonnými profesionálnymi tipmi na tabuľky. Stačí spustiť všeobecné vyhľadávanie ‘ Microsoft Excel “A na oplátku získate výsledky vyhľadávania, ktoré by mohli vyzerať obmedzene. Ich vysvetlením presahuje hĺbku len základy tabuliek.

Ø Annielytiká

Stránka má slogan ‘ robia údaje sexy, “ a to je presne to, čo sa Annie Cushing, odborník na údaje z webovej analýzy, snažil urobiť Annielytický blog a Kanál YouTube , Meno by mohlo znieť hanblivo, ale nenechajte sa zmiasť. Stránka obsahuje nepreberné množstvo užitočných rád, najmä ak sa chcete dozvedieť určité informácie, ktoré môžete použiť pri vytváraní prehľadov marketingových údajov.

Vyššie uvedené sú viac ako dostatočné zdroje, aby ste sa dostali na pokročilú úroveň používania programu Excel. Niektoré z vyššie uvedených stránok ponúkajú platené skúšky a certifikácie, ktoré vám pomôžu pri hľadaní zamestnania.

Ak máte informácie o niektorých užitočných stránkach pre výučbu programu Excel, ktoré nie sú uvedené vyššie, zdieľajte ich so zdieľaním (zdieľanie sa stará) a zanechajte ich v sekcii komentárov nižšie.

Číta sa musí: Ako urobiť stránky programu Word na šírku aj na výšku v rovnakom dokumente