Popredná stránka s nehnuteľnosťami Lamudi.com uvádza na trh aplikáciu pre Android v Nigérii a 27 ďalších krajinách

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

POĽOVNÍCTVO DOMOV MOBILNÉ NA EMERGINGOVÝCH TRHOCH
Popredná stránka s nehnuteľnosťami Lamudi.com uvádza na trh aplikáciu pre Android v Nigérii a 27 ďalších krajinách
Popredná stránka s nehnuteľnosťami Lamudi.com uvádza na trh prvú aplikáciu pre Android v Nigérii a 27 ďalších krajinách.

Globálny realitný portál Lamudi.com Spoločnosť Google predstavila prvú aplikáciu pre Android pre majiteľov domov na svete, ktorá je k dispozícii v Nigérii a 27 rozvíjajúcich sa trhoch po celom svete.

Lamudi Nigeria v súčasnosti hostí viac ako 18 000 záznamov o nehnuteľnostiach z Lagosu, Abuja, Port Harcourt, Ibadanu a ďalších miest a obcí v celej Nigérii. Celosvetovo podniky Lamudi spoločne uvádzajú viac ako 400 000 nehnuteľností z celej Afriky, Ázie, Blízkeho východu a Latinskej Ameriky, čím poskytujú medzinárodným nájomcom nehnuteľností bezplatnú mobilnú platformu na nákup, prenájom alebo predaj nehnuteľností na cestách.

Photo Credit: Lamudi

Foto: Lamudi

Spustenie aplikácie pre Android od spoločnosti Lamudi v Nigérii vyplýva z úspešného spustenia aplikácie pre iOS spoločnosti v štyroch krajinách minulý týždeň. Aplikácia pre iOS pre iphones a ipads bude k dispozícii na nigérijskom trhu čoskoro potom. Aplikácie Lamudi sú navrhnuté tak, aby uspokojili rastúci dopyt po mobilných internetových službách na rozvíjajúcich sa trhoch. Nedávna správa o stave internetu zdôraznila tempo rastu mobilných telefónov v týchto regiónoch. Z 56 miliónov Nigérijčanov, ktorí sú dnes online, sa odhaduje, že 20 miliónov má prístup na internet prostredníctvom zariadení smartphone.

Podľa najnovších údajov spoločnosti Statcounter je platforma Android dnes celosvetovo dominantnou mobilnou platformou. Viac ako 52% smartfónov teraz používa operačný systém Google. Apple iOS je druhou najbežnejšou platformou na svete, ktorá zachytáva 23% globálneho trhu so smartfónmi.

Výkonný riaditeľ spoločnosti Lamudi Nigeria, Obi Ejimofo počas oficiálneho spustenia aplikácie Lamudi App, vyjadril nadšenie z tejto inovácie. Povedal: „V Lamudi sme v neustálom evolučnom režime a neustále sa rozširujeme. Pri spúšťaní tejto prelomovej aplikácie obmedzujeme tento týždeň ďalší medzník s 18 000 zoznamami. Chceme, aby bolo hľadanie vášho najbližšieho domu také jednoduché ako telefonovanie - aplikácia Lamudi to umožňuje. “

Lum

Foto: Lamudi

Sacha Poignonnec, generálna riaditeľka spoločnosti Africa Internet Holding, holdingovej spoločnosti Lamudi, k uvedeniu uviedla: „Aplikácia Lamudi je prvou aplikáciou svojho druhu na svete vďaka rozsiahlemu dosahu aplikácie na 28 rôznych rozvíjajúcich sa trhov po celom svete. svet, z toho 17 v Afrike. To je pre spoločnosť Lamudi obrovský krok, keď uvedie globálny trh s nehnuteľnosťami do kapiel miliónov nových používateľov, ktorí budú mať teraz prístup k najväčšej online platforme nehnuteľností na svete v pohybe. Lamudi predstavuje revolúciu v spôsobe, akým používatelia hľadajú svoj ideálny domov, a bude naďalej zdôrazňovať svoju dominantnú pozíciu lídra na trhu v Afrike a vo svete. “

Aplikácie pre Android a iOS majú prispôsobené vyhľadávacie funkcie, ktoré umožňujú používateľom ľahko filtrovať výsledky podľa krajín. Kľúčovou funkciou aplikácie je funkcia upozornenia na zápas, ktorá upozorní používateľov hneď, ako sa na trh dostane vlastnosť, ktorá vyhovuje ich potrebám. Užívatelia si tiež môžu vytvoriť zoznam obľúbených položiek, ktoré sa dajú uložiť do záložiek, ku ktorým je možné pristupovať kedykoľvek a na akomkoľvek zariadení.

Všetky záznamy obsahujú fotogalérie, podrobné informácie o nehnuteľnostiach, mapy a viac kontaktných údajov pre vlastníkov alebo agentov nehnuteľností. Lovci domov môžu tiež zdieľať svoje obľúbené vlastnosti s rodinou a priateľmi prostredníctvom Facebooku, Twitteru alebo e-mailu.

Kliknutím na ikonu stiahnete aplikáciu Lamudi Android v službe Google Play tu