KickassTorrents starý Staffer priniesol Torrents Site späť do života

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Torrentéry sú už niekoľko mesiacov vynechané v chlade, po zákroku vedenom vládou USA a zastavení toho, čo bolo (v tom čase) najväčším torrentovým serverom na svete. Kickasstorrents bol práve oživený priamo z hrobov. Zásah bol vykonávaný vnútornou bezpečnosťou a IRS.

Zdá sa, že starí zamestnanci torrentovej stránky sa preskupili po vypnutí ich predchádzajúcich stránok pod názvom domény Katcr.co. V posledných niekoľkých mesiacoch bola doménou ich nový domov, zavolali svojmu staršiemu štábu a spoločne urobili nejaké upratovacie práce a vybavenie. Kickasstorrents je odteraz opäť v novej doméne Katcr.co a môžete začať znova torrentovať.

' Väčšina nášho pôvodného tímu štábu, administrátorov a moderovania sa k nám pripojila potom, čo Kat.cr zostúpil, na čo sme veľmi hrdí. Toto ukazuje lojalitu, odhodlanie a skutočnú lásku ku KAT, ktorú všetci zdieľame. “ - uviedol člen tímu KATcr.

' Na palube máme všetkých našich hlavných používateľov, ktorí nahrávali video, a oni sa neúnavne zdieľali ešte predtým, ako sa vrátili motory torrentu. Komunita torrentov môže naďalej očakávať, že uvidí odovzdané videá zo všetkých mien, ktoré poznajú a ktorým dôverujú. “

Táto stránka vyzerá a vyzerá ako na starých serveroch Kickasstorrents (Kat.cr), napriek tomu, že správcovia a posádky starých stránok sa odlišovali od technikov a finančných manažérov, ktorí stránku prevádzkovali. To znamená, že chlapci, ktorí prevádzkovali starú stránku KATcr, neboli rovnakí ľudia s prístupom k pôvodnému kódu a údajom. Napriek tomu odviedli viac ako slušnú prácu pri tom, aby sa Kickasstorrents vrátili a vyzerali ako ten starý. KickassTorrents old Staffer brought the Torrents Site Back to Life

V čase písania tohto článku bola stránka odstavená, ale nie preto, že ju zákonné orgány znova spustili. Návštevnosť stránok bola iba šialená a servery boli ohromené. Dúfam, že v čase, keď to budete čítať, tento pracovník ho znova uvedie do prevádzky.