Jovago.com: Najlepšie online rezervácie hotelov v Afrike

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Jovago.com: Najlepšie online rezervácie hotelov v Afrike

Jovago.com so sídlom v Lagose, Nigéria poskytuje online služby pre rezerváciu hotelov. Bola založená spoločnosťou Africa Internet Holding ako spoločné partnerstvo medzi Millicom a Rocket Internet. Jovago uľahčuje proces rezervácie zákazníkom tým, že online umiestňuje rôzne najlepšie hotely a obľúbené turistické destinácie. Je to zrejme najlepší rezervačný portál v Afrike, ktorý poskytuje rýchle, spoľahlivé a pohodlné služby.

jovago 2

Bezpochyby, Jovago ponúkajú používateľom najširšiu škálu hotelov, ktorých zoznam obsahuje viac ako 2 000 hotelov po celej Afrike. Túto stránku vedie tím 50 členov so zoznamom najlepších kurátorských hotelov z Afriky a iných kontinentov. ich Online rezervačná služba sú tiež bezpečné a spoľahlivé, čo zaisťuje, že skúsenosti používateľov s rezervačnými miestnosťami sú čo najpohodlnejšie a najjednoduchšie a zároveň zaručujú ich bezpečnosť pri vykonávaní online transakcií. Tento rezervačný portál bol navrhnutý tak, aby bol užívateľsky prívetivý a napriek tomu vám nebude účtovať poplatky za využívanie jeho služieb. Za hotelové poplatky môžete platiť prostredníctvom hotelových platobných systémov alebo pomocou Zabezpečená online platba možnosti.

Táto webová stránka má lojálnu zákaznícku základňu riadenú silnou prítomnosťou v sociálnych médiách, ktorá zaisťuje, aby sa stránka starala o meniace sa potreby zákazníkov tým, že ich bude udržiavať čo najbližšie. Zistilo sa, že v priebehu rokov sa horizont pre rok 2010 Online rezervačná služba sa neustále rozširuje. Hoci stránka obsahuje zoznam mnohých afrických hotelov, používatelia môžu stále získať hotely mimo Afriky, ktoré sú tiež uvedené na tomto webe, a rovnako ľahko si môžu rezervovať ubytovanie aj v týchto hoteloch.

jovago 3

Generálny riaditeľ spoločnosti Jovago.com uviedol, že keď sa stránka začala v roku 2013, väčšina hotelovej infraštruktúry a afrického trhu bola nedostatočne rozvinutá: postrádali primerané vybavenie a zákaznícke služby neboli také spoľahlivé. Kvôli zvýšenému počtu služobných ciest sa však rekreačné výlety desaťnásobne zvýšili. Preto prišli na server Jovago.com, aby týmto zákazníkom poskytli najlepšie služby. Vyšší predstavitelia webu majú v úmysle nastaviť lokalitu ako vedúci webovú stránku s hotelovými knihami poskytnutím najlepšia cestovná rezervácia služby v Afrike. Takže nabudúce, keď premýšľate o návšteve veľkolepého kontinentu v Afrike, si môžete zarezervovať pokojnú atmosféru tým, že navštívite Jovago.com ,