Januárové bezplatné hry Xbox Games with Gold ponúkajú štyri hry vrátane Killer Instinct a DiRT Showdown

Hry

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Xbox free Games with Gold na január zahŕňa Killer Instinct: Season 1 Ultra Edition, Zheros, DiRT Showdown a Deus Ex: Human Revolution.

->

Spoločnosť Microsoft teraz odhalila nové bezplatné hry pre Xbox, ktoré dostanete za mesiac január. V prvom mesiaci nového roka ponúkne výrobca softvéru štyri hry pre členov Xbox Live Gold.

Ako vždy sú dve hry pre Xbox One a zvyšné dve pre Xbox 360. Majte však na pamäti, že každý nový Xbox 360 dostupný prostredníctvom programu Games with Gold je možné hrať na Xbox One vďaka funkcii spätnej kompatibility .

Na mesiac január Microsoft sprístupňuje štyri skvelé hry vrátane Killer Instinct: Season 1 Ultra Edition, Zheros, DiRT Showdown a Deus Ex: Human Revolution.

Na Xbox One si počas januára môžu členovia Xbox Live Gold stiahnuť zadarmo Killer Instinct: Sezóna 1 Ultra Edition (39,99 dolárov ERP) . Potom od 16. januára a do konca mesiaca si predplatitelia môžu stiahnuť Zheros ($ TK ERP) zadarmo (odkaz zatiaľ nie je k dispozícii).

Na Xbox 360 si do 1. januára a do 15. januára môžu sťahovať predplatitelia Xbox Live Gold DiRT Showdown (14,99 USD ERP) zadarmo. Potom 16. januára a do konca mesiaca môžu Gold členovia sťahovať Deus Ex: Human Revolution (14,99 $ ERP) bez dodatočných nákladov.

Nezabudnite, že ak chcete využívať výhody online hier a hier Games with Gold, potrebujete zlaté členstvo Xbox Live. Ak nemáte predplatné, vždy môžete nájsť a výhodná ponuka na 12-mesačné členstvo na Amazone .

Ak stále používate Xbox 360, majte na pamäti, že konzola teraz podporuje Pevné disky USB s kapacitou až 2 TB na ukladanie hier a aby vaša knižnica rástla. A ak vaša herná knižnica presahuje kapacitu fyzického úložiska na vašom Xbox One, môžete si prečítať moju predchádzajúcu príručku, ako nastaviť externý pevný disk na vašom Xbox One.