iPhone sa nepripojí k problému Wi-Fi (opravené)

lock your mac with iphone tether

Telefóny Apple iPhone sú skvelé zariadenia, ktoré používajú miliardy ľudí na celom svete. Bez siete Wi-Fi asi neexistuje žiadna koncepcia používania telefónu a zábavy. Problémy s pripojením Wi-Fi v telefónoch iPhone sú veľmi časté. Mohli by prísť kedykoľvek a kdekoľvek, ale väčšinou sa po aktualizáciách systému iOS, zmene niektorých nastavení, náhodnom dotknutí tlačidla, probléme s DNS a vyrovnávacou pamäťou nepripojí k sieti Wi-Fi. Ak chcete opraviť, že sa iPhone nepripojí k problému s pripojením Wi-Fi, nižšie sú uvedené niektoré z možností, ktoré by ste mali vyskúšať. Toto sú najlepšie dostupné pracovné tipy na vyriešenie problémov s pripojením Wi-Fi v iPhone. Sú použiteľné pre takmer všetky modely telefónov iPhone, ale väčšinou sa venujú problémom s pripojením Wi-Fi pre systém iOS 8, pretože väčšina telefónov iPhone používa systém iOS 8.

súvisiace: Opravte chybu „Nedá sa pripojiť k obchodom iTunes“ v iPhoneOprava iPhone sa nepripojí k problému Wi-Fi

Reštartujte zariadenie

Je smiešne, že to môže znieť, ale vo väčšine prípadov to funguje. Musíte reštartovať telefón a skontrolovať, či sieť Wi-Fi funguje alebo nie. Ak nie, pokračujte uvedenými krokmi.

Obnoviť sieťové pripojenie

Obnovenie sieťového pripojenia prepláchne DNS, odstráni neporiadok v pamäti, odstráni DHCP a obnoví dátové premenné pre pripojenie Wi-Fi v systéme iOS. Obnovenie nastavení siete často opraví, že sa iPhone nepripojí k problému s pripojením Wi-Fi. Tu je návod, ako to urobiť.

Spustite v telefóne iPhone nastavenia a prejdite na kartu Všeobecné.

Klepnite na „Obnoviť“ a vyberte „Obnoviť nastavenie siete“

iphone wont connect to wifi fix 2

Reštartujte zariadenie a skontrolujte. To by malo vyriešiť problémy s pripojením Wi-Fi v iPhone. Ak sa problém nevyrieši, pokračujte nasledujúcimi krokmi.

Nastavenia systému / Geolokácia systému Wifi

Zakázaním a povolením systémových nastavení siete Wi-Fi sa tiež môže problém s pripojením Wi-Fi vyriešiť. Zahŕňa to drotárstvo s nastaveniami geografickej polohy a nastaveniami Wi-Fi. Tu je čo robiť.

Spustite v telefóne iPhone aplikáciu Nastavenia.

Klepnite na „Súkromie“ a prejdite na „Služby určovania polohy“.

Posuňte zobrazenie nadol a nájdete „Systémové služby“. Prejdite na ňu a prepnite VYPNUTIE možnosti Wi-Fi Networking.

iphone wont connect to wifi fix 1

Teraz sa skúste znova pripojiť k sieti Wi-Fi a zistite, či ste boli schopní vyriešiť problémy s pripojením Wi-Fi na iPhone. Ak nie, pokračujte.

Aktualizujte na najnovšiu verziu iOS

Uistite sa, že máte nainštalovanú najnovšiu verziu systému iOS. To skutočne opravilo veľa problémov s wifi pre mnohých používateľov. Vo svojom iPhone musíte mať najnovšie dostupné vydanie iOS.

Obrázky: OSXdaily