Do lesa: 10 divokých a šialených outdoorových aktivít pre dospelých

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Pri mobilných telefónoch, prehliadkach závislosti od seba a iných digitálnych rozptýleních netrávime dosť času vo veľkej prírode. Problém je v tom, že nedostatok času stráveného vonku môže viesť k menej uspokojujúcemu životu.

V skutočnosti ľudia, ktorí trávili čas vonku dlhšie ako 120 minút týždenne, boli hlásené v dobrom zdravotnom stave O 60% viac ako tí, ktorí tak neurobili.

Ako však môžeme prerušiť cyklus a dostať sa vonku a baviť sa? Dostali sme vás zakryté! Zostavili sme zoznam 10 najlepších outdoorových aktivít pre dospelých, aby sme vás dostali von a boli aktívni ešte dnes!

Začnime!

1. Horolezectvo

Horolezectvo je dobrodružný šport, ktorý prináša návrat. Existuje mnoho rôznych štýlov horolezectva pre outdoorových lezcov. Pozrime sa, aké sú niektoré z vašich možností pre vaše ďalšie dobrodružstvo.

bouldering

Bouldering je spravidla voľný stúpanie bez akýchkoľvek jázd, povrazov alebo postrojov. Všeobecne platí, že nebudete liezť vyššie ako 20 stôp, ktoré boulderingujete, a nepotrebujete partnera.

Najlepšie lano

Je to štýl lezenia, ktorý sa používa, keď je lano zakotvené v hornej časti trasy a potom horolezec zapadne nadol. Horné lano je väčšinou považované za najmenej fyzicky náročný lezecký štýl, takže je ideálny pre začiatočníkov.

Športové lezenie

Tento spôsob lezenia sa opiera o pevné čapy pozdĺž lezeckej trasy. Keď horolezec vystúpi, z bezpečnostných dôvodov sa pripevní k pevným čapom a pokračuje v stúpaní. Jedná sa o trochu vyspelejší štýl lezenia a skvelý pre vzrušujúcich hľadačov.

Bez ohľadu na to, aký štýl si vyberiete, musíte zažiť epické vonkajšie dobrodružstvo. Najskôr nezabudnite na bezpečnosť!

2. Vonkajší strelecký dosah

Či už ste strelec v štýle Annie Oakley alebo celkom nováčik, ktorý trávite deň vonku cvičením niektorých streleckých schopností, je úžasné vonkajšie dobrodružstvo. Tu je niekoľko možností pre vaše skúsenosti.

Hlinené holuby

Hlinené holuby sú zábavným spôsobom, ako otestovať presnosť. Prineste priateľa a použite súťažné pušky aby ste videli, kto je najlepší výstrel!

Dlhý dosah

Fotografovanie na diaľku vonku vám umožní precvičiť vašu trpezlivosť a zamerať sa na krásnu prírodu. Môžete ísť sólo alebo priviesť priateľa.

Strelecký kurz

Vonkajšie strelecké ihrisko je snom milovníkov adrenalínu! V týchto kurzoch budete postupovať cez kurz, ktorý bude strieľať realistické ciele.

3. Nastúpte na vodu

Za krásneho slnečného dňa nič neprekonáva vychádzanie na vode. Nemusíte však byť kapitánom expertov, aby ste strávili deň na lodi! Tu je niekoľko možností pre nasledujúci deň na vode!

Stand-Up Paddleboarding

Paddleboarding vám poskytuje skvelý výhľad na vodu, keď stojíte, keď sa vydáte na cestu. Paddleboarding je tiež fantastické cvičenie pre tvoje jadro!

Cabrewing

Toto hybridné slovo je v posledných rokoch trendom. Čo to však je? Cabrewing je relaxačný výlet po rieke na kanoe alebo kajaku so svojimi priateľmi, ale tu je kicker ... pivo! Zbalte pár studených jedál a nejaké občerstvenie a zamierte ešte dnes po rieke!

hadice

Skontrolujte svoj štát a pravdepodobne nájdete oblasť pre hadičky. Či už ide o vysokorýchlostný čln, ktorý vás ťahá, alebo relaxačné plavenie po lenivej riečnej hadici, je vynikajúcim vonkajším dobrodružstvom.

4. Epické stravovanie

Zabudnite na nudnú večeru v dome znova! Nastal čas obedovať fresku štýlovo. Niektoré z týchto zábavných nápadov môžete vyskúšať pri ďalšom vonkajšom jedle.

Celý prasa pečená

Nič nehovorí o dobrodružstve ako ošípaná pečená! Použite svoj vonkajší gril na varenie niektorých grilovaných príloh a pozvite svojich priateľov a získajte varenie ešte dnes.

Polnočné občerstvenie

Popadnite vás a svojho partnera a vydajte sa na občerstvenie pod hviezdy. Prineste si so sebou svoje obľúbené občerstvenie a lampu a prikrývku pod hviezdami zatiaľ čo si žartujete na svoje obľúbené dobroty.

Víno a syr

Nájdite svoje obľúbené miesto, či už je vo vašom záhrade alebo v nádhernom parku v okolí, a nechajte sa jesť vonku! Prineste svoju obľúbenú fľašu vína a niektoré jedinečné syry a údeniny a užite si to!

5. Vonkajšie súťaže

Zhromaždite svojich priateľov, rodinu a susedov a usporiadajte deň spoločenských hier. Môžete priviesť späť všetky klasiky od vecí, ako je remorkér, až po vaječné preteky.

Nezastavujte sa však! Pre dospelých môžete byť trochu divoký! Skúste aktualizovať svoje hry v prírode na vonkajšie pitie hry. Skúste aktualizovať niektoré z týchto klasík tak, aby obsahovali pivo alebo dve:

Prsteň

Kukuričná diera

Hula hoop súťaž

Pripnite chvost na osli

Vaši susedia a priatelia budú mať z týchto outdoorových aktivít vystretie.

6. Extrémne činnosti

Pre dobrodružstvo srdca nemusí byť stačiť byť vonku. Pozrime sa na niektoré extrémne outdoorové aktivity pre milovníkov vzrušenia vo vás!

parašutizmu

Nič nehovorí, že sa adrenalín ponáhľa ako vyskočiť z lietadla! Získajte jedinečnú perspektívu skvelého vonku pomocou parašutizmu so skupinou vašich najbližších kamarátov.

mudding

Choďte dole a špinite vo voľnej prírode vonku! Ak bolo počasie zvlášť daždivé a blato sa hromadí, nájdite otvorené miesto a roztrhajte ho! Či už sa rozhodnete prešpiniť sa vo vnútri alebo len urobiť šišky vo veľkom nákladnom vozidle, bahno je dobrodružstvo!

Canyon Swinging

Táto šialenstvo v posledných rokoch prehnalo sociálne médiá. Účastníci by nemali mať slabé srdce. Táto aktivita je zmesou adrenalínu, ktorá čerpá zo skydivingu, bungee jumpingu a kĺzania v jednom!

7. Hostiteľ pre dospelých Spánok Sleepover

Pozvite svojich najbližších priateľov na epický outdoorový spánok. Aký skvelý spôsob, ako sa znova cítiť ako dieťa, ale tiež sa baviť. Tu je niekoľko nápadov, ako si túto outdoorovú aktivitu spomenúť na noc!

Spiace usporiadanie

Môžete si vybrať, aby si všetci vaši hostia priniesli svoje stany a postavili malý kemping, ale ak hľadáte niečo nezabudnuteľné, skúste to okoreniť!

Zostavte veľký stan, ako je ten, ktorý by ste použili pri varení alebo udalosti. Akonáhle je stan postavený, každý si musí priniesť svoju matrac a táboriť spolu pod jedným obrovským stanom!

Nápoje a občerstvenie

Vytvorte jedinečnú nápojovú stanicu, ktorá bude ľudí rozprávať celé týždne. Zvážte vytvorenie vlastného baru Margarita alebo si vytvorte vlastný bar Sangria.

Nezabudnite zásobiť veľa vody a N / A nápojov, aby si každý mohol večer užiť.

Pokiaľ ide o občerstvenie, mali by ste mať klasiku, ale aktualizovať ju na dospelých. Zvážte zapožičanie stroja na výrobu kukurice a pestovanie korenín, ako je hľuzovka alebo korenie z chilli vápna.

zábava

Zvážte vypožičanie projektora a premietanie starých filmov na veľkej obrazovke vo vašom záhrade, zatiaľ čo všetci sa zúčastňujú večierkov pod hviezdami! Ďalším zábavným nápadom pre váš vonkajší spánok je Karaoke. Ak všetko ostatné zlyhá, nechajte ho originálny s dobrou staromódnou pravdou alebo odvahou!

8. Lov úlovkov

Ak je pekné počasie, choďte na lov vonku vo svojom domovskom meste! Budete šokovaní tým, koľko sa dozviete o meste, v ktorom žijete.

Mnoho aplikácií, ktoré si môžete stiahnuť, preberá hráčov v divočine po meste. Budete loviť pamiatky, známe bary a reštaurácie a oveľa viac všetkých, ktoré sa tešia krásnemu počasiu!

Zostavte skupinu priateľov a urobte z nej zábavnú súťaž o ďalšie dobrodružstvá.

9. Pešia turistika

Spojte sa s prírodou ako nikdy predtým s nočnou túrou. Vypnite mobilné telefóny a odpojte sa od reality ponorením sa do túry. Tu je niekoľko krokov, ktoré vám pomôžu naplánovať dokonalú epickú túru cez noc.

Krok 1: Nájsť perfektné miesto , Vyberte si miesto, ktoré vyhovuje vašej úrovni schopností a schopnostiam.

Krok 2: Pozvi svojich priateľov! Urobte z toho dobrodružstvo a urobte veľa fotografií naplnených pamäťou.

Krok 3: Zbaľte si náležitosti. Nebaďte príliš veľa, alebo vás bude vážiť a vy si užijete výlet. Pretože je to iba nočný turistický balíček, ktorý potrebujete na to, aby ste sa cez túru dostali a trochu sa v noci bavili okolo ohňa!

Krok 4: Vydajte sa na cestu! Ak cestujete ďaleko, nezabudnite si stiahnuť zoznam skladieb so zabijáckym výletom, ktorý vám zaistí náladu na túru!

Vždy nezabudnite, bez ohľadu na to, ako ste skúsení s bezpečnosťou v prírode, je vždy prvá! Vždy dajte niekomu vedieť, kam chodíte a kedy sa plánujete vrátiť.

10. Vonkajšia prekážková dráha

Tieto kurzy sú ideálne na pár dní alebo skupinovú aktivitu. Zistíte, že ste ziplinovaní cez púšť, lezúcimi stromami, kráčajúcimi pevnými lanami a oveľa viac.

Prekážkové kurzy sú tiež skvelým tréningom. Najlepšie na tom je, že sa budete znova cítiť ako dieťa!

Najlepšie outdoorové aktivity pre dospelých

Zaneprázdňujeme sa v našich životoch a mnohí z nás zanedbávajú starostlivosť o seba, ktorú potrebujeme. Nenechaj to byť ty! S týmito outdoorovými aktivitami pre dospelých sa budete môcť znova zapojiť do svojho vnútorného dieťaťa a spomenúť si, na čo nikdy nezabudnete.

Tak na čo čakáš? Začnite dobrodružstvo ešte dnes!

Pre ďalšie zaujímavé príspevky, ako je tento, sa pozrite na zvyšok našich stránok!