Infinix Note 3 získava aktualizáciu Android 7.0 Nougat

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Infinix Note 3

Tento smartfón sa na kenskom trhu stal príliš populárnym najmä vďaka vynikajúcim vlastnostiam a relatívne dostupným cenám. Séria Note z chytrých telefónov Infinix si pre seba pomenovala vynikajúcu výdrž batérie a veľké obrazovky.

Napríklad Infinix Note 3 má celokovový dizajn, má snímač odtlačkov prstov a displej 1080p. Vďaka inovácii svojho mobilného operačného systému na systém Android 7 sú používatelia povinní získať funkcie vraha, ktoré zodpovedajú veľkým hardwarovým špecifikáciám smartfónu.

Funkcia prichádza na Infinix Note 3 s aktualizáciou Android 7

Android 7.0 Nougat je na dobrej ceste, keď oslavuje jednoročné výročie, odkedy ho spoločnosť Google vydala. Výrobcovia OEM (ako obvykle pri zariadeniach so systémom Android) však tieto aktualizácie svojich vyrábaných zariadení s Androidom pomaly zavádzajú. Výrobcovia OEM niekedy nedokážu aktualizáciu aktualizovať. Pravdepodobne to je vypočítaný krok, ktorý vás prinúti kúpiť si ďalší rad zariadení, ktoré budú dodané s najnovším mobilným operačným systémom po celú dobu; obmedzujú staršie zariadenia v získavaní aktualizácie.

S Nougat bude môcť Infinix Note 3 používať multitasking na rozdelenej obrazovke, vylepšený systém upozornení, bezproblémové aktualizácie a vylepšenú správu batérií. Android 7 existuje už niečo vyše roka, napriek tomu predstavuje neúprosne 4,5% distribúcie Androidu na trhu.