Spoločnosť HP predstavuje nové herné počítače Omen s operačným systémom Windows 10

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Spoločnosť HP uvádza na trh rad Omen s dvoma notebookmi, jedným stolným vežou a jedným 32-palcovým displejom.

->

Spoločnosť HP predstavuje svoj nový rad spustených herných počítačov Omen Windows 10 . Tieto nové zariadenia sú určené pre hráčov, ktorí hľadajú výkon, výkon a štýl.

Nový rad HP Omen zahŕňa dve nové kategórie produktov vrátane notebookov, stolných počítačov a nového displeja.

Notebooky HP Omen

Rad Omen začína dvoma novými notebookmi – 15,6-palcovým a 17,3-palcovým modelom –. Obidve sú identické zariadenia s čiernym farebným dizajnom a podsvietenou klávesnicou Dragon Red. Zariadenia majú tiež dizajn s dvojitým ventilátorom, ktorý udržuje komponenty chladené, 62-wattovú batériu, grafiku NVidia GTX s kapacitou až 965 miliónov a až 6. generáciu štvorjadrových procesorov Intel Core i7.

Prenosný počítač HP Omen

Ďalšie technické špecifikácie zahŕňajú až 16 GB pamäte a až 512 GB pre úložisko SSD, až 2 TB tradičného pevného ovládača otočných platní alebo možnosti duálneho úložiska až do 4 TB HDD a 128 GB SSHD9 na vybraných modeloch.

O zvuk sa stará technológia Bang & Olufsen a HP Audio Boost. Okrem toho spoločnosť HP uvádza pri vybraných modeloch výdrž batérie až 10 hodín s rýchlym nabíjaním HP.

Notebooky Omen budú dostupné 10. júla HP.com a Najlepšia kúpa . Notebook s uhlopriečkou 15,6 palca má počiatočnú cenu 899,99 USD a notebook s uhlopriečkou 17,3 palca bude dostupný od 979,99 USD.

Pracovná plocha HP Omen

Stolná veža Omen sa vyznačuje tenkým a kompaktným dizajnom s prístupom bez použitia náradia na aktualizáciu hardvéru kedykoľvek. Veža obsahuje grafiku NVidia GeForce GTX 1080 (alebo AMD Radeon R9 390X), voliteľné kvapalinové chladenie a pokročilý tepelný systém. Okrem toho je vo vybraných modeloch procesor Intel Core i7-6700K s pretaktovaním.

Pracovná plocha HP Omen

Ďalšie technické špecifikácie zahŕňajú až 32 GB pamäte a až 512 GB úložného priestoru SSD a až 3 TB tradičného pevného disku s otočnými platňami.

Pracovná plocha Omen bude k dispozícii v auguste 2016 od HP.com , cena ešte nie je určená.

Displej HP Omen

Pracovná plocha Omen nie je úplná bez skvelého displeja. HP tiež oznamuje 32-palcový (2560 x 1440) displej Omen so širokými pozorovacími uhlami so 100 percentným farebným priestorom sRGB pre verné farby.

32-palcový displej HP Omen

Technológia AMD FreeSync ponúka plynulú snímkovú frekvenciu pre ten najlepší herný zážitok.

Displej Omen bude dostupný aj v auguste od HP.com , cena ešte nie je určená.