Ako a prečo nakupovať zásoby Snapchat

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Snapchat je najrýchlejšie rastúcou sociálnou sieťou medzi mladými ľuďmi a veľké technologické spoločnosti sa začínajú obávať (a veľa) pokroku tejto spoločnosti. V dnešnom článku sa dozviete, ako a prečo nakupovať Zdieľania Snapchat a zásoby.

Je čas kúpiť akcie Snapchat?

To je najťažšia otázka, na ktorú treba odpovedať (a samozrejme najdôležitejšia). Kedy by ste mali investovať do spoločnosti? Logicky, keď sú vaše akcie lacné. A keďže sa to v priebehu času líši, je lepšie vysvetliť, ako si to vážiť sami, ako povedať, či sú práve teraz drahé alebo lacné.

Ak chcete oceniť činnosť Snapchatu (alebo akejkoľvek inej spoločnosti), musíte použiť technickú analýzu a základnú analýzu.

Technická analýza vám pomôže vedieť, kedy vstúpiť na trh, pretože vám umožní analyzovať vývoj ceny akcií a predpovedať, aký bude ďalší krok.

Namiesto toho vám v základnej analýze pomôže určiť, ktoré akcie kúpiť, na základe vývoja spoločnosti, ako to robí konkurencia atď. Preto vám kombinácia oboch typov analýz ponúkne výhodu pred tými, ktorí používajte iba jeden z nich.

Ako vyhrať na vodopádoch

Makléri CFD ponúkajú možnosť predaja akcií, ktoré nemusíte kupovať neskôr. Týmto spôsobom, ak si myslíte, že cena klesne, môžete predať nákladnú akciu a kúpiť ju späť, keď bude lacná.

Zostala by však nezodpovedaná ďalšia otázka: Prečo by ste chceli predávať akcie? Nie je lepšie ich kúpiť a mať? Odpoveď je ... záleží. Závisí to od toho, čo bude cena akcie robiť.

Predstavte si, že cena akcií sa pohybuje od 12 EUR v hodnote v novembri 2017 do takmer 20 EUR v hodnote vo februári 2018. Medzi tým však existuje nárast na 16 EUR a pokles na 13 EUR.

Je zrejmé, že nákup akcie v novembri 2017 a jej držanie do februára 2018 je okrúhlym obchodom s približne 70% zhodnotením.

Ale výrazne by ste zvýšili svoju ziskovosť, keby ste predali prvé zvýšenie do 16 EUR, krátili ste na 13 EUR a kúpili ste späť až do nového maxima 20 EUR.

Je zrejmé, že tak dobre zvládnuť časy, je však na vás, aby ste pochopili, že predaj akcií môže byť dobrý nápad, aby ste tiež získali v pádoch (a budete kupovať, keď sa znovu zvyšuje, čo nie sú dve vzájomne sa vylučujúce možnosti).

Ako a kde môžem akcie kúpiť?

Pri kúpe akcií Snapchat máte rôzne možnosti (koniec koncov, každá banka vám umožňuje kúpiť akcie prostredníctvom ich makléra). Pre nás je však najlepšou možnosťou urobiť to prostredníctvom CFD.

CFD sú o niečo zložitejšie nástroje ako jednoduché akcie, ale majú tú výhodu, že vám umožňujú vyhrať poklesy skratom a umožňujú vám využiť pákový efekt, tj investovať až 300 EUR s iba 1 EUR skutočných investícií.

Preto, aj keď sú to výrobky zložitejšie ako jednoduché akcie, sú veľmi výnosnou možnosťou, ak chcete mať vyššie uvedené výhody.

Hlavná súťaž Snapchatu

Snapchat je v súčasnosti jednou z najpopulárnejších sociálnych sietí na svete. Napriek tomu, že spoločnosť úspešne získala srdcia svojich používateľov, zostáva jej silným rivalom voči iným veľkým spoločnostiam. Je nevyhnutné, aby ste poznali konkurenciu spoločnosti Snapchat skôr, ako začnete s vašimi akciami pracovať, a preto vám chceme ponúknuť svetové hodnotenie najväčších sociálnych sietí z hľadiska počtu používateľov.

Facebook je, samozrejme, číslo jedna s viac ako 2 miliardami aktívnych používateľov mesačne, od roku 2017.

YouTube je na druhom mieste s 1 500 miliónmi používateľov mesačne.

WhatsApp je na treťom mieste s 1,2 miliardami používateľov mesačne.

Google Hangouts je štvrtý s 1 000 miliónmi aktívnych používateľov mesačne.

WeChat je piaty s 889 miliónmi aktívnych používateľov mesačne.

Čínska spoločnosť Tecent QQ zaujíma šieste miesto s 877 miliónmi používateľov mesačne.

Instagram je siedmy s 700 miliónmi aktívnych používateľov mesačne.

Spoločnosť Google + sa umiestňuje na ôsmom mieste s 359 miliónmi používateľov mesačne.

Twitter je deviaty s 328 miliónmi používateľov každý mesiac.

Nakoniec sa Snapchat radí na 10. miesto na svete s 300 miliónmi aktívnych používateľov mesačne.

Hlavní partneri Snapchat

V roku 2014 sa Snapchat spojil so spoločnosťou Square, spoločnosťou špecializujúcou sa na platby prostredníctvom smartfónov, ako súčasť strategického partnerstva.

V roku 2017 francúzska banka BNP Paribas nadviazala marketingové partnerstvo so spoločnosťou Snapchat s cieľom posilniť svoju prítomnosť na sociálnych médiách v snahe o modernizáciu v očiach mladých aktívnych ľudí.

Ešte v roku 2017, gigant zábavy Time Warner ohlásil investíciu viac ako 100 miliónov dolárov do obsahu a reklamy na serveri Snapchat.