Ako sledovať hlavnú prednášku Apple iPhone SE z marca 2016 na Windows, Android, Mac OS X, iOS

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Udalosť „Necháme vás slučkou“ od spoločnosti Apple sa začína 21. marca o 13:00 ET / 10:00 PT, takto môžete sledovať živé vysielanie udalosti na Windows, Android, Mac OS X a iOS.

->

Apple sa chystá na jarnom podujatí z Cupertina odhaliť nové produkty a aktualizácie softvéru. Očakáva sa, že počítačový gigant odhalí úplne nový 4-palcový iPhone, nový iPad, ktorý môže upustiť od značky Air v prospech Pro, a neočakávame, že uvidíme nové Apple Watch, ale uvidíme nové kapely.

Apple tiež predstaví množstvo softvérových aktualizácií vrátane iOS 9.3, watchOS 2.2, OS X 10.11.4 a tvOS 9.2.

Podujatie sa začne o 13:00 ET / 10:00 PT a ako vždy každý, kto sa ho nemôže osobne zúčastniť, môže sledovať priamy prenos na Web spoločnosti Apple zostať v obraze o všetkých oznámeniach.

Ako obvykle, Apple je Apple, existujú určité obmedzenia týkajúce sa sledovania hlavnej reči Tima Cooka. Streamovanie bude dostupné pre zariadenia so systémom Mac OS X verzie 10.8.5 so Safari 6.0.5 alebo novším, iOS 7 alebo novším a Apple TV 6.2 alebo novším.

Spoločnosť si dáva priestor aj pre Windows 10 používatelia, pretože budú môcť sledovať udalosti naživo pomocou prehliadača Microsoft Edge.

Ak nevlastníte zariadenie Apple alebo Windows 10, stále nemáte úplne smolu. Napríklad v systéme Windows 7 alebo Windows 8.1 môžete zmeniť nastavenia používateľského agenta webového prehliadača. Môžete si stiahnuť Doplnok User Agent Switcher pre Mozilla Firefox a Rozšírenie User-Agent Switcher pre Google Chrome oklamať web udalosti spoločnosti Apple, že používate Safari.

Môžete tiež použiť prehrávač VLC dostupný pre Windows, Mac, Android a Linux. Nasleduj tieto kroky:

  1. Stiahnite si a nainštalujte prehrávač VLC , ak ho ešte nemáte. Je však pravdepodobné, že ho už máte nainštalovaný, pretože je to jeden z najlepších prehrávačov médií.

  2. Z ponuky kliknite Polovicu a vyberte Otvorte Network Stream .

  3. Prilepte tento odkaz VLC na hlavnú prednášku spoločnosti Apple z marca 2016:

    http://appleliveevents-i.akamaihd.net/hls/live/222436/1603kjbnadcpjhbasdvpjbasdvpjb/master/2500/2500.m3u8
Poznámka: K streamu budete mať prístup až o 13:00 ET / 10:00 tichomorského času.

Všimnete si Nie je možné otvoriť súbor MRU… kým sa nezačne Apple live stream.

Stiahnite si prehrávač VLC pre zariadenia so systémom Android .

Pamätajte, že je známe, že streamy udalostí Apple majú neustále technické problémy, a preto je vždy dobrou stratégiou nastaviť stream niekoľko minút pred udalosťou, aby ste získali skúsenosti.

Aktualizácia z 22. marca 2016: Ak ste to zmeškali, tu je rekapitulácia oznámenia pre udalosť spoločnosti Apple.