Ako používať nástroj na obnovenie zariadenia Windows na telefóne so systémom Windows 10

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie ProblémovPostavili ste svoj telefón so systémom Windows 10 Mobile? Ak chcete problém vyriešiť, použite nástroj Windows Device Recovery Tool na návrat k predchádzajúcej verzii operačného systému.

->

Spoločnosť Microsoft nedávno vydala novú ukážku systému Windows 10 Mobile, ale dobre vie, že ide o skoré zostavenie a aj keď je kód veľmi stabilný, existujú známe problémy a ďalšie veci, ktoré v tomto momente nefungujú.

Hoci inštalácia ukážky systému Windows 10 do telefónu predstavuje riziko, spoločnosť Microsoft sprístupňuje aj Nástroj na obnovenie zariadenia Windows ak sa chcete vrátiť k predchádzajúcej verzii operačného systému v prípade, že telefón zablokujete alebo sa začnú objavovať problémy.

Ak ste svoj telefón zablokovali alebo sa jednoducho chcete odhlásiť z programu ukážky, postupujte podľa krokov uvedených nižšie a vráťte späť operačný systém a odstráňte Windows 10 Mobile.Ako odblokovať váš mobilný telefón so systémom Windows 10

  1. Stiahnite si a nainštalujte Nástroj na obnovenie systému Windows Phone ( priamy odkaz na stiahnutie ) v počítači a uistite sa, že je váš telefón úplne nabitý.

  2. Spustite nástroj a zobrazí sa hlavná obrazovka.

  3. Pripojte telefón pomocou kábla USB k počítaču. Ak váš telefón nebol rozpoznaný automaticky, odpojte všetky telefóny od počítača a stlačte tlačidlo Môj telefón nebol rozpoznaný tlačidlo.  4. Ak sa zobrazí výzva, vyberte výrobcu telefónu.

  5. Znova pripojte telefón k počítaču.

  6. Keď softvér rozpozná váš telefón, postupujte podľa pokynov na obrazovke.  7. Ak sa telefón po 60 sekundách nepripojí, skúste telefón reštartovať: Kým je USB stále pripojené, stlačte a podržte Moc a Znížiť hlasitosť tlačidlá súčasne na niekoľko sekúnd, kým telefón nezavibruje, potom tlačidlá pustite.

  8. Stlačte tlačidlo Inštalácia softvér a proces vrátenia sa začne.Ak všetko prebehlo podľa očakávania, teraz ste späť na Windows Phone 8.1.

Dôležité: Pamätajte, že pomocou nástroja Recovery Tool vymažete všetko uložené v telefóne vrátane aplikácií a hier, textových správ, histórie hovorov, hudby, fotografií a všetkého ostatného.

Nástroj Windows Device Recovery Tool môžete nainštalovať na ľubovoľnom počítači so systémom Windows 7, Windows 8.1 a Windows 10.