Ako inovovať na Windows 10 verzie 1803 (aktualizácia z apríla 2018)

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Proces inovácie na Windows 10 verzie 1803 pomocou nástroja Media Creation Tool

VIDEO: Ak váš počítač nezíska Windows 10 verzie 1803 automaticky v apríli, môžete použiť tieto pokyny na manuálnu inováciu.

->

Windows 10 verzia 1803 (aktualizácia z apríla 2018) bude postupne sprístupňovaná na kompatibilných zariadeniach 30. apríla 2018, ale ak nemôžete čakať, kým sa aktualizácia funkcie stiahne a nainštaluje automaticky, môžete inovovať, keď bude k dispozícii, a toto video tutoriál vás prevedie krokmi na prechod na verziu 1803 preskočením frontu.

Hoci najjednoduchším spôsobom inštalácie novej verzie je použiť službu Windows Update, existujú rôzne spôsoby, ako ju získať Aktualizácia systému Windows 10 z apríla 2018 vrátane použitia Nástroj na vytváranie médií vykonať inováciu na mieste.

Používanie nástroja Media Creation Tool je prakticky rovnaké ako používanie služby Windows Update alebo nástroja Update Assistant a počas procesu inovácie zostanú vaše súbory, nastavenia a aplikácie nedotknuté.

Zvyčajne chcete použiť túto metódu, keď už uplynulo niekedy od oficiálneho vydania novej verzie Windows 10 a váš počítač ho nezískava automaticky alebo inštalácia z neznámych dôvodov stále zlyháva.

Dôležité: Toto video a pokyny vám pomôžu prejsť na aktualizáciu z apríla 2018 po stane sa oficiálne dostupným pre každého, nie skôr. Okrem toho vymažete všetko na svojom zariadení, preto nezabudnite urobiť a úplná záloha vášho PC a súbory pred pokračovaním. Očakáva sa, že systém Windows 10 verzie 1803 bude spustený niekedy v apríli 2018, ale ak sa nemôžete dočkať, môžete svoje zariadenie zaregistrovať do ukážky vydania a stiahnuť si zostavu 17133, čo je konečná verzia.

Ako inovovať na Windows 10 verzie 1803

Ak sa nemôžete dočkať, kým dostanete aktualizáciu z apríla 2018 automaticky, môžete použiť nástroj Media Creation Tool a vykonať inováciu na mieste. Okrem videonávodu sú tu aj písomné kroky na inováciu:

  1. Stiahnite si Nástroj na vytváranie médií od spoločnosti Microsoft .

  2. Dvakrát kliknite na MediaCrationTool.exe súbor na spustenie nástroja.

  3. Vyberte Aktualizujte tento počítač teraz možnosť.

  4. Kliknite na súhlasiť tlačidlo na vyjadrenie súhlasu s licenčnými podmienkami.

  5. Vyberte možnosť ponechať si súbory a aplikácie (ak ešte nie je vybratá).

  6. Kliknite na Ďalšie tlačidlo.

  7. Kliknite na Inštalácia tlačidlo.

Či už máte problémy so získaním aktualizácie, alebo len chcete získať novú verziu čo najskôr, toto praktické video vás prevedie všetkými krokmi na úspešnú inštaláciu aktualizácie systému Windows 10 z apríla 2018. Môžete tiež skontrolovať tieto tipy, aby ste sa vyhli bežným problémom počas procesu inštalácie systému Windows 10.

Ak stále radšej robíte ačistéinštaláciu systému Windows 10 s aktualizáciou z apríla 2018, môžete použiť tieto pokyny.

Inštalácia novej verzie systému Windows 10 by mal byť jednoduchý proces, ale ak siskúsenostiakékoľvek chyby, chyby alebo akýkoľvek iný problém, s ktorým neviete prísť na to, môžete odoslať svoje otázky v Fóra PureinfoTech získať pomoc.