Ako bezplatne aktualizovať Windows 10 Home na Pro pomocou predvoleného kódu Product Key

Pred zaplatením za inováciu je možné aktualizovať Windows 10 Home na Pro bezplatne pomocou predvoleného kódu Product Key – tu je návod.

->

Ak na svojom počítači používate Windows 10 Home a plánujete inovovať na Windows 10 Pro, viete, že si musíte zakúpiť kód Product Key. Ak si však nie ste istí, či inovácia stojí za to, a chcete to vyskúšať, spoločnosť Microsoft ponúka predvolený kód Product Key, ktorý vám umožní aktualizovať váš systém zadarmo.Samozrejme, je tu háčik, ak na inováciu použijete predvolený kód Product Key, Windows 10 sa neaktivuje, pretože za získanie platného kódu Product Key musíte skutočne zaplatiť spoločnosti Microsoft.

V tomto sprievodca , dozviete sa kroky na inováciu Windowsu 10 Home na Windows 10 Pro pomocou predvoleného kódu Product Key.

Ako inovovať na Windows 10 Pro

 1. Otvorené nastavenie .

 2. Kliknite na Aktualizácia a zabezpečenie .

 3. Kliknite na Aktivácia .

 4. Kliknite na Zmeňte kód Product Key tlačidlo.

 5. Zadajte 25-miestny kód Product Key:

  VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T

  Ak chcete inovovať systém Windows 10, zmeňte kód Product Key

  Ak chcete inovovať systém Windows 10, zmeňte kód Product Key

 6. Keď zadáte kód Product Key, spustí sa proces inovácie, potom jednoducho postupujte podľa pokynov na obrazovke a dokončite aktualizáciu.

Po dokončení procesu inovácie si môžete zakúpiť platný kód Product Key na Amazon , Microsoft Store , alebo kliknite Choď do obchodu v aplikácii Nastavenia na kód Product Key z obchodu Windows Store.

Ak máte kód Product Key systému Windows 8.x Pro, bude fungovať aj na aktiváciu systému Windows 10 Pro.

Hoci vždy môžete získať kód Product Key systému Windows 10 Pro a potom inovovať, niekedy chcete zistiť, či váš počítač bude podporovať inováciu, alebo chcete pred nákupom otestovať operačný systém a pomocou predvoleného kódu Product Key mať aspoň inú možnosť.