Ako odinštalovať Disk Drill v počítači Mac

disk drill

Disk Drill je aplikácia pre Mac, ktorá sa používa na obnovenie odstránených súborov na vašom disku. Môj priateľ nainštaloval túto aplikáciu do môjho MacBooku so systémom MacOS High Sierra. Osobne pre mňa bola aplikácia buggy a nesplnila sľuby.

Preto som sa rozhodol odinštalovať, ale čoskoro som si uvedomil, že to nie je možné. Aj keď podľa pokynov od vývojára aplikácie. Mali by ste aplikáciu najprv spustiť, prejsť na jej aplikáciu Preferencie okno> všeobecný karta> Odstráňte vŕtačku diskov > akciu potvrďte kliknutím na Potvrďte odstránenie nástroja Disk Drill , disk drill

Ako som už povedal, aplikácia bola pre mňa buggy a nikdy som ju nemohol spustiť, aby som sa dostal do používateľského rozhrania vyššie. Tak som sa rozhodol ísť viac podivínsky.

Ako manuálne odinštalovať Disk Drill

Z malého prieskumu, ktorý som robil online, som zistil, že používatelia, ktorí nasledovali prvú cestu predpísanú vývojármi diskových vŕtačiek, mali vo svojich systémoch uložené niektoré súbory služieb. Vývojár napriek tomu sľubuje, že vyššie uvedená metóda úplne odstráni aplikáciu z vášho počítača. To nie je tento prípad.

Druhá cesta, hoci pre niektorých používateľov je trochu technická, je istým spôsobom, ako úplne odstrániť aplikáciu z vášho systému. Najprv musíte aplikáciu ukončiť, kliknite na jej ikonu na paneli s ponukou a vyberte možnosť dočasného ukončenia aplikácie.Teraz kliknite na nálezcu na internete Predsa a choď na prihláška priečinok> kliknite a pretiahnite Disk Drill.app do Smeti ,

disk drill

s nálezcu stále otvorené, kliknite na panel s ponukami a kliknite na Go> Go to Folder a zobrazí sa okno nižšie.Napíšte ~ / Library a zasiahla vstúpiť na klávesnici. disk drill

Táto akcia vás prevedie do priečinka Knižnica používateľa, kde budete vyhľadávať a odstraňovať všetky nepotrebné servisné súbory pre Disk Drill. Áno, budú tam stále, ak pre vás bude fungovať prvá z vyššie uvedených možností. Vývojár aplikácie označil priečinok ako Cleverfiles , Skontrolujte nasledujúce podpriečinky:

~ / Knižnica / Podpora aplikácií / Vŕtačka diskov

disk drill

Proces je viac-menej rovnaký pre nasledujúce podpriečinky:

~ / Library / cache / com.cleverfiles.Disk_Drill

~ / Library / cache / com.cleverfiles.SmartDaemon

~ / Library / Logs / DiskDrill.log

~ / Library / Preferences / com.cleverfiles.Disk_Drill.plist

~ / Knižnica / Stav uloženej aplikácie / com.cleverfiles.Disk_Drill.savedState

Po odstránení všetkých vyššie uvedených podpriečinkov prejdite do koša a vyprázdnite ho, aby ste sa uistili, že sú úplne preč.

Prechod do užívateľských súborov v ľubovoľnom operačnom systéme predstavuje spravodlivý podiel rizika, najmä v rukách niekoho, kto úplne nerozumie vnútorným činnostiam operačného systému. To znamená, že existuje riziko, že vymažete súbory potrebné pre iné programy vo vašom systéme a samotnom OS.

Innov8tiv ani autor nenesú zodpovednosť za prípadné súbory, ktoré by viedli k tomu, že váš operačný systém alebo iné aplikácie nebudú správne fungovať. Tento článok si môžete vziať ako zážitok z učenia bez dotyku.