Ako odinštalovať APUS Launcher v Galaxy, Mi Redmi a ďalších zariadeniach Android

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Tisíce používateľov systému Android sa pýtajú, ako odinštalovať spúšťač APUS v zariadeniach s Androidom vrátane zariadení Galaxy a Xiaomi Redmi. Problém spúšťača APUS v zariadeniach Xiaomi MI Redmi je celkom bežný. V tomto článku vám povieme, ako odinštalovať a odstrániť spúšťač APUS na všetkých zariadeniach s Androidom. APUS je téma spúšťača, ktorá dáva svojmu motívu zvláštny vzhľad a štruktúru a kategorizuje aplikácie do rôznych kategórií. Je však zvláštne, že mnohí používatelia ho inštalujú automaticky do svojich telefónov alebo je pre nich ťažké odstrániť po inštalácii spúšťač APUS.

Odinštalujte APUS Launcher v Galaxy, Mi Redmi a ďalších zariadeniach Android

1 Ak chcete odstrániť spúšťač APUS, v telefónoch Samsung Galaxy jednoducho prejdite do časti Nastavenia a potom prejdite na aplikácie alebo predvolené aplikácie (alebo najnovšie zariadenia na správu aplikácií). Prepnite na hlavnú kartu a odinštalujte APUS.

2 Prejdite na domovskú obrazovku APUS a klepnite na Zabezpečenie> Správca zariadenia-> zrušte začiarknutie aplikácií APUS a odškrtnite zariadenie Android alebo čokoľvek iné ako APUS. Teraz prejdite do časti Nastavenia> Aplikácie a vyhľadajte APUS, klepnite naň a potom klepnite na odinštalovať APUS.

3 Prejdite na obrazovku APUS a uvidíte kartu s názvom „systémové nastavenia“. Teraz klepnite na kartu Zabezpečenie (nájdete ju posunutím nadol) a uvidíte, že APUS bude označený zaškrtnutím. Zrušte začiarknutie alebo zrušte začiarknutie tohto políčka a vyjdite z tejto sekcie. Prejdite do časti „Aplikácie“ tak, že prejdete na Nastavenia systému APUS, prejdete na Aplikácie, vyberiete APUS a potom klepnete na „predvolene otvorené“. Teraz klepnite na jasné predvolené hodnoty. Teraz stlačte tlačidlo Späť a prejdite do ponuky a klepnite na tlačidlo Viac v dolnej časti suterénu a potom klepnite na „odinštalovať pre všetkých používateľov“ a klepnite na „Ok“. V priebehu niekoľkých sekúnd bude APUS odstránený a odinštalovaný.

apus-1

apus-2

apus-3 apus-4 apus-5 apus-6

4 Ak nič nefunguje a APUS sa neodinštaluje, resetujte svoje zariadenie ako poslednú možnosť. Ak chcete resetovať Android, stačí odpojiť telefón od akéhokoľvek zdroja napájania a vybrať batériu. Počkajte niekoľko minút a potom vložte batériu dovnútra