Ako urobiť snímku obrazovky v Samsung Galaxy S6 a S6 Edge

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Samsung Galaxy S6 a S6 Edge sú dve z najpozoruhodnejších zariadení s Androidom na trhu. Aj keď bol Samsung Galaxy S7 uvedený na trh, milosť a trhový záber Galaxy S6 ešte neskončil. Tieto telefóny sú a zostanú najpredávanejšími smartfónmi pre Android. Ak ste si práve kúpili Samsung Galaxy S6 alebo S6 Edge a vedeli by ste, ako urobiť snímku obrazovky na Samsung Galaxy S6 alebo S6 Edge, ste na správnom mieste, pretože sa chystám hovoriť o niekoľkých jednoduchých spôsoboch, ako si urobiť snímku obrazovky na tieto obrazovky. Zariadenia so systémom Android.

Vezmite snímku obrazovky v Samsung Galaxy S6 a S6 Edge

Pomocou tlačidiel

Stačí prejsť na miesto, aplikáciu alebo obrazovku, z ktorej chcete urobiť snímku obrazovky.

Súčasne stlačte tlačidlo Domov (veľké tlačidlo v spodnej strednej časti prednej časti zariadenia) a tlačidlo napájania (jedno v ľavej hornej časti telefónu). Podržte ich stlačené spolu jednu alebo dve sekundy.

Budete počuť praskajúci zvuk fotoaparátu a urobí sa snímka obrazovky.

Zaujíma vás, kde sú vaše snímky obrazovky v Galaxy S6 alebo S6 Edge? Žiaden problém. Stačí ísť do priečinka Galéria a snímky obrazovky a nájdete tu svoje snímky obrazovky. Nájdete ich aj v priečinku Moje súbory.

Existuje ďalšia metóda na vytvorenie snímky obrazovky v Galaxy S6 a S6 Edge.

Používanie pohybových gest

Nakloňte ruku na bok. Malo by to byť tak, že palec by mal byť mimo obrazovky (pozrite si fotografiu na mobile, ako je znázornené nižšie).

Image: AndroidCentral

Obrázok: AndroidCentral

Teraz potiahnite ľubovoľným smerom a snímka obrazovky bude nasnímaná.

Uvedený spôsob snímania snímky obrazovky v Galaxy S6 je možný vďaka funkcii gest. Ak ho v telefóne nemáte, postupujte podľa krokov uvedených nižšie.

Spustite v telefóne Android nastavenia a prejdite na možnosti Motívy-> Návrhy a gestá.

Teraz klepnite na položku „Potiahnutie prstom dlaňou“.

Prepnite možnosť ZAPNUTÉ.

Takto urobíte snímku obrazovky v Samsung Galaxy S6, S6 Edge. V prípade akýchkoľvek otázok alebo pripomienok komentujte tento príspevok.

Užite si to!

Odporúčaný obrázok: TheVerge