Ako synchronizovať hudbu z vášho zoznamu skladieb iTunes so zariadením Android bezdrôtovo

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

How to sync music off your iTunes Playlist to your Android device wirelessly

Pre milovníkov hudby nebolo nikdy lepšieho času žiť v histórii ako dnes. Moderná technológia nám poskytla nepreberné množstvo možností na počúvanie hudby a každá je ľahko dostupná v rôznych formách vrátane smartfónov, slúchadiel, notebookov a tabliet. Keď už hovoríme o smartphonoch, viete, ako synchronizovať zoznam skladieb iTunes so zariadením Android bezdrôtovo? Ak tak neurobíte, čítajte ďalej.

Synchronizujte hudbu iTunes s Androidom bezdrôtovo

Apple iTunes je jedným z najvýkonnejších multimediálnych organizátorov, aké som kedy použil. Je však také škoda, že okrem pracovnej plochy Windows je dostupná predovšetkým v ekosystéme Apple. To znamená, že väčšina ľudí, ktorí používajú systém Android, nemá možnosť synchronizovať svoj zoznam skladieb iTunes so svojimi mobilnými zariadeniami.

V tomto článku sa chystáme preskúmať len to; ako môžete synchronizovať iTunes so svojím zariadením Android, ale bezdrôtovo. Existuje niekoľko možností káblovej synchronizácie, ale v tomto článku sa zameriame na bezdrôtové možnosti:

Samozrejme, na to existuje aplikácia! Prejdite do Obchodu Google Play a nainštalujte si DoubleTwist AirSync za pouhých 4,99 dolárov. Aplikácia je dodávaná s možnosťou nákupu v aplikácii, ktorá z aplikácie DoubleTwist stiahne ďalšie profesionálne funkcie. Nákup v aplikácii pre ďalšie profesionálne funkcie vás vráti späť o 8,99 dolárov.

Potom budete musieť nainštalovať aj stolného klienta DoubleTwist a ubezpečiť sa, že stolný počítač aj zariadenie Android sú pripojené k rovnakej sieti Wi-Fi. V opačnom prípade nebude AirSync fungovať. Za predpokladu, že ste nainštalovali aplikácie do zariadenia Android aj do stolného počítača, postupujte takto:

Na svojom zariadení so systémom Android spustite aplikáciu doubleTwist

Choďte na nastavenie tab a Aktivovať AirSync

Klepnite na Nastavte AirSync začať proces konfigurácie pripojenia AirSync

Aplikácia vám poskytne päťciferný prístupový kód. Pokračujte a niekde si to napíšte, ak si nie ste istí, či si na to budete pamätať mimo hlavy

Na stolnom počítači spustite stolnú aplikáciu DoubleTwist How to sync music off your iTunes Playlist to your Android device wirelessly

Ak sú obidve zariadenia pripojené k tej istej bezdrôtovej miestnej sieti, v aplikácii stolného počítača DoubleTwist sa zobrazí názov vášho zariadenia s Androidom spolu s logom AirSync pod logom prístroje ,

Kliknite na názov zariadenia a potom zadajte vyššie uvedený prístupový kód

Po zadaní správneho prístupového kódu sa zariadenia začnú spárovať. Po úspešnom spárovaní začnú bezdrôtovú synchronizáciu hudby prostredníctvom vašej siete Wi-Fi

Pre viac informácií o doubleTwist AirSync kliknite tu ,

Ak z nejakého dôvodu nechcete platiť vyššie uvedený prémiový balíček, môžete bezplatne použiť aplikáciu Sync iTunes pre Android. To je, ak sa naučíte vyrovnať sa s neustálymi reklamami, ktoré vývojár obsluhuje, aby neprestával svietiť a prenajímateľ.

Bezplatná aplikácia Sync iTunes pre Android okrem reklám vás tiež obmedzuje na synchronizáciu jedného zoznamu skladieb naraz, pričom maximálny počet skladieb je 100 skladieb. Zakúpením prémiového balíka sa odstránia súčasne reklamy aj obmedzenia jedného zoznamu skladieb. Profesionálny balíček stojí 2,99 dolárov.

S nainštalovanou aplikáciou na vašom zariadení s Androidom (stiahnite si ju na tomto mieste) odkaz ) a na pracovnej ploche (stiahnite si tu odkaz ), postupujte podľa nasledujúcich krokov:

Na zariadení s Androidom spustite aplikáciu Sync iTunes a poznamenajte si IP adresu, ktorá sa zobrazí v dolnej časti

Spustite na svojom počítači aplikáciu Sync iTunes a zadajte IP adresu zobrazenú na vašom zariadení s Androidom How to sync music off your iTunes Playlist to your Android device wirelessly

Vyberte zoznam skladieb alebo kategóriu hudby, ktorú chcete synchronizovať so svojím zariadením Android, a potom kliknite na Spustiť synchronizáciu , Ak používate prémiovú verziu, budete môcť vybrať viac kategórií alebo zoznamov skladieb. How to sync music off your iTunes Playlist to your Android device wirelessly

Na pracovnej ploche sa zobrazí okno, v ktorom sa zobrazia súbory, ktoré sa majú synchronizovať medzi týmito dvoma zariadeniami. cvaknutie Áno a pokračovať. Po dokončení synchronizácie sa zobrazí dialógové okno s informáciami o úspešnom prenose hudobných súborov.