Ako nastaviť umenie Xbox One ako pozadie pracovnej plochy Windows 10 alebo uzamknutej obrazovky

Pochváľte sa všetkými tými umeleckými úspechmi, ktoré ste získali na konzole Xbox One, na pracovnej ploche alebo uzamknutej obrazovke systému Windows 10 pomocou tejto zaujímavej aplikácie.

->

Úspechy na Xbox One sú odmeny, ktoré získate pri plnení rôznych výziev v hrách. Požiadavky na získanie nových bonusov sa budú pri každej hre líšiť a dokončenie ocenenia vám pomôže zvýšiť skóre hráča a získať ďalšie odmeny, ako napríklad umenie úspechu, ktoré si môžete na konzole Xbox One zobraziť, zdieľať a nastaviť ako pozadie hlavného panela. .Avšak ani s aplikáciou Xbox nemôžete tieto získané umenie preniesť Windows 10 . Môžete si ich prezerať a zdieľať s ostatnými ľuďmi v komunite Xbox Live, no nemôžete si ich jednoducho stiahnuť na plochu – vtedy sa hodí aplikácia Achievement Arts pre Windows 10.

Achievement Art je aplikácia dostupná pre Windows 10, ktorá vám umožňuje pripojiť sa k vášmu účtu Xbox Live a prináša dosiahnuté úspechy v jedinom rozhraní.

Ako nastaviť úspechy ako pozadie

Keď sa prihlásite do svojho účtu Xbox Live, môžete si prezerať všetky hry, ktoré ste hrali alebo práve hráte od konzoly Xbox 360. Ak chcete nastaviť obrázok úspechu ako pozadie pracovnej plochy, stačí kliknúť na tlačidlo sťahovania zospodu- v pravom rohu a kliknutím na niektorú z nich Stiahnuť ▼ , Nastaviť ako uzamknutú obrazovku , alebo Nastaviť ako pozadie tlačidlo.

Stiahnite si grafiku herných úspechov pre Xbox One na plochu

Je však potrebné zdôrazniť, že obrázky na pozadí sú pre Xbox One novinkou, takže obrázky názvov hier pre Xbox One môžete nastaviť iba ako pozadie pracovnej plochy alebo uzamknutia v aplikácii.

Okrem toho, ak chcete, môžete si stiahnuť všetky obrázky, ktoré sa vám páčia, vytvoriť tému a zdieľať ju so svojimi priateľmi. Postupujte podľa nasledujúcich krokov:

  1. Pomocou Úspech čl aplikácia stiahne všetky obrázky, ktoré chcete, do prázdneho priečinka.

  2. Vyberte všetky obrázky, kliknite na výber pravým tlačidlom myši a kliknite na Nastaviť ako tapetu pracovnej plochy .

    Nastavte tapetu pracovnej plochy v systéme Windows 10

  3. Potom prejdite na Ovládací panel > Všetky položky ovládacieho panela > Prispôsobenie , kliknite pravým tlačidlom myši na Neuložená téma a kliknite Uložte tému na zdieľanie . Vyberte názov a uložte motív na pracovnú plochu.

    Vytvorte nový vlastný motív v systéme Windows 10

  4. Nakoniec si vezmite balík tém a zdieľajte ho s priateľmi pomocou OneDrive alebo e-mailom.

Teraz si môžete systém Windows prispôsobiť trochu viac.

Čo si myslíte o aplikácii a jej funkciách? Povedzte nám to v komentároch nižšie.