Ako odstrániť Facebook News Ticker [Chrome, Firefox, Safari a Opera]

->

Ak chcete odstrániť Facebook News Ticker z vášho profilu, existujú rôzne spôsoby, ako to urobiť v závislosti od webového prehliadača, ktorý používate. V tomto článku ukážem rôzne metódy, ktoré môžete použiť v prehliadačoch Google Chrome, Firefox, Safari a Opera; Google Chrome je ten, ktorý má viac možností.

Ako ste si už možno všimli, na Facebooku je veľké množstvo nových zmien – a ďalšie sú na ceste –, jednou z nich je zavedenie noviniek, čo je v podstate nový spôsob, ako nadviazať konverzáciu v reálnom čase s vaši priatelia – ak sa chcete dozvedieť viac, pozrite si tento predchádzajúci článok –. Teraz je problém s novými zmenami v tom, že akokoľvek si spoločnosť môže myslieť, že sú, realita je taká, že nie každému sa budú páčiť. Takže v prípade, že zistíte, že vás obťažuje News Ticker, na pravej strane obrazovky nemáte pocit, že ste zostali v tme; tu je niekoľko spôsobov, ako túto situáciu riešiť.

Odstraňuje sa Facebook News Ticker

Najjednoduchší spôsob je zapnutý AdBlock Plus Chrome alebo Firefox a potom stačí pridať nasledujúce vlastné filtre do preferencií rozšírenia.

www.facebook.com##[id=pagelet_rhc_ticker]

www.facebook.com##[id=pagelet_ticker]Odstrániť Facebook News Ticker

Po obnovení vášho nového profilu na Facebooku by mal byť News Ticker odstránený a už by vás to nemalo obťažovať.

Ak ste používateľom prehliadača Google Chrome, existuje niekoľko ďalších spôsobov, ako to urobiť: Môžete si nainštalovať Facebook News Ticker odstraňuje , ktorý túto funkciu okamžite odstráni alebo Nepríjemný Facebook , čím sa odstráni informačný kanál, ako aj pripnutá lišta v hornej časti. Obe webové aplikácie sú dostupné v Internetovom obchode Chrome. Alebo v prípade, ktorý používate Lepšie rozšírenie Facebooku , môžete skopírovať a prilepiť nasledujúce možnosti CSS v režime rozšírených možností. Upozorňujeme, že Better Facebook je dostupný aj pre Firefox, Safari a Opera./* Skryť živý ticker Facebooku */
.ticker_stream { display:none !important; }

Remove Ticker – Lepšie možnosti Facebooku

A posledný spôsob, ako sa zbaviť Tickera, je pomocou FB Čistota (ak chcete mať na Facebooku poriadok), ktorý je dostupný pre Google Chrome, Firefox, Safari a Opera.Máte iný spôsob, ako odstrániť nový Facebook News Ticker? Dajte nám vedieť v komentári.