Ako láskyplne ukradnúť svojim priateľom WhatsApp Status Stories

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

WhatsApp, Instagram, Facebook a Messenger ukradli príbehy zo služby Snapchat. To je v poriadku! Teraz sme si zvykli mať príbehy na viacerých platformách Zuckerbergu; možno sme to dokonca milovali.

Najmä WhatsApp sa však teraz stáva platformou na zdieľanie vtipných videí. Niekedy sa vám môže zdať, že jeden z vašich kontaktov zdieľa zábavné video. Nemusí to byť vtipné, len to, čo by ste si neskôr mohli pozrieť. Možno sa nebudete cítiť pohodlne, keď požiadate tento konkrétny kontakt (ktorý zdieľal video na svojom príbehu o stave WhatsApp), aby vám video poslal.

Hádaj čo? Možno ich ani nebudete musieť požiadať, aby vám poslali video. Stačí ich láskyplne ukradnúť z ich videozáznamu WhatsApp a nikdy sa nemusíte obťažovať žiadaním, aby vás poslali. Ale predtým, ako sa k tomu dostaneme, tu je vylúčenie zodpovednosti. Zdá sa, že tento trik funguje na niektorých telefónoch s Androidom a v niektorých nefunguje.

V takom prípade používam Huawei GR5 a mal by fungovať aj na vašom telefóne s Androidom, ak budete postupovať podľa nasledujúcich krokov.

Ako získať video z niekoho WhatsApp Status Story

Najprv musíte pozerať video (v stave stavu WhatsApp) až do konca. Toto video v podstate stiahne do telefónu. Zostane v telefóne 24 hodín a po uplynutí dočasného stavu 24 hodín zmizne.

Po pozeraní videa choďte do telefónu do aplikácie File; to je ekvivalent programu Prieskumník. Prejdite do priečinka WhatsApp. Tento priečinok môže byť interne alebo externe, ak máte ako predvolené úložisko aplikácií a súborov nastavenú kartu microSD. Ak ste našli priečinok WhatsApp, postupujte podľa nasledujúcich krokov:

WhatsApp> Médiá>

whatsapp status story

whatsapp status storyZ priečinka Stavy získate všetky videá, fotografie a GIF, ktoré vaše kontakty zverejnili ako stavy WhatsApp Story. Potom môžete ísť rovno a pomôcť im, mali by ste však vedieť, že video nebude trvať dlhšie ako 30 sekúnd. Ako WhatsApp stanovil limit 30 sekúnd.