Ako sa prihlásiť Snapchat bez verifikačného kódu: Nemožno sa prihlásiť pomocou nového čísla

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie ProblémovSnapchat prísne kontroloval účty používateľov. Ale čo keď sa chcete prihlásiť na server Snapchat bez overovacieho kódu v systéme Android a iPhone. Pretože im čelíme: po zvyšok nášho života nemôžeme používať telefóny, s ktorými sme sa prihlásili do služby Snapchat. Niektorí ľudia tiež stratia svoje telefóny. Zariadenia sa tiež odcudzia. V takom prípade vám program Snapchat nedovolí prihlásiť sa z iného zariadenia, pretože bude naďalej odosielať verifikačný kód na stratený telefón. Existujú však rôzne spôsoby prihlásenia sa na server Snapchat bez overovacieho kódu.

Ako sa prihlásiť Snapchat bez overovacieho kódu

Ak ste stratili verifikačný kód a nemáte telefón, ktorý bol zaregistrovaný v aplikácii, postupujte podľa nasledujúcich pokynov a prihláste sa na svoj účet Snapchat z ktoréhokoľvek iného zariadenia.

Poznámka: Pre túto metódu budete potrebovať obnovovací kód. Tento kód na obnovenie sa vám poskytne počas overenia prihlásenia.

Spustite aplikáciu Snapchat v telefóne.Klepnite v hornej časti obrazovky Fotoaparát a potom klepnite na obrazovku profilu. Teraz klepnite na možnosť s názvom „Overenie prihlásenia“. Táto možnosť sa nachádza v časti „Môj účet“.

Teraz vyberte možnosť „Zabudnúť na zariadenia“

Teraz vyberte predchádzajúce zariadenie a vyberte možnosť zabudnutia.To umožní histórii Snapchat zabudnúť pridružené zariadenie, takže sa budete môcť Snapchat prihlásiť z ľubovoľného iného telefónu bez potreby overovacieho kódu.

Ak pre vás nič nefunguje a vy nemôžete nájsť obnovovací kód na prihlásenie sa na server Snapchat bez kódu z vášho nového čísla, dôrazne odporúčame nadviazať kontakt s Podpora Snapchat , Tím podpory je skutočne nápomocný a mnohým používateľom sa podarilo obnoviť svoje účty jednoduchými overovacími otázkami.

Ak podpora Snapchat neoveruje váš účet a pre vás neexistuje žiadna oprava, jediným riešením je vytvorenie nového účtu na Snapchat. Môžete oznámiť všetkým svojim súčasným kontaktom Snapchat problém a požiadať ich, aby vás pridali do nového účtu.