Ako nainštalovať nový zážitok z Xbox One do vašej konzoly

Hry

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Microsoft začína s uvedením novej verzie Xbox One Experience spustenej v systéme Windows 10 a tu je návod, ako ju môžete získať.

->

Microsoft začína 12. novembra uvádzať nový Xbox One Experience s operačným systémom Windows 10. Nasadenie aktualizácie na konzoly sa začne o 3:01 východného času / 0:01 tichomorského času , ale je dôležité, aby bolo jasné, že Microsoft bude pomaly zavádzať novú aktualizáciu na konzoly, čo znamená, že bude nejaký čas trvať, kým novú aktualizáciu dostanú všetci.

Treba mať na pamäti, že čas, kedy dostanete aktualizáciu, bude závisieť predovšetkým od vášho časového pásma a nastavení konzoly.

Inovujte na nový zážitok z konzoly Xbox One

Keď spoločnosť Microsoft začne s uvádzaním na trh, používatelia, ktorí si nakonfigurovali konzolu Xbox One pomocou režimu okamžitého zapnutia, získajú nový zážitok z konzoly Xbox One automaticky, keď je konzola zapnutá. Pripojený pohotovostný režim režim.

Ak nemáte Režim okamžitého zapnutia povolené, prejdite na Nastavenia > Napájanie a spustenie na konzole Xbox One a zmeňte nastavenia.

Používatelia, ktorí majú svoju konzolu nakonfigurovanú na Energeticky úsporný režim nedostane aktualizáciu z 12. novembra automaticky. Používatelia v tejto konfigurácii budú musieť spustiť proces sťahovania a aktualizácie manuálne.

Ak ste v režime úspory energie, môžete buď povoliť režim okamžitého zapnutia, alebo môžete prejsť na Nastavenia > Systém a výberom manuálne spustite sťahovanie New Xbox One Experience Teraz aktualizovať . Opäť platí, že nie každý dostane novú aktualizáciu v ten istý deň, pretože sa môže stať, že budete musieť manuálne kontrolovať aktualizácie niekoľkokrát počas týždňa.

Je dôležité zdôrazniť, že konzoly Xbox One, ktoré aktualizáciu nedostanú, dostanú povinné oznámenie o aktualizácii 23. novembra, aby získali NXOE.

Popri novej aktualizácii pre Xbox One so systémom Windows 10 softvérový gigant prepína aj funkciu spätnej kompatibility Xbox One, ale zavádzanie sa začne 12. novembra o 12:01 tichomorského času . V tomto čase sa používateľom začnú zobrazovať ich zakúpené hry pre Xbox 360 v zozname hier pre Xbox One. Ak máte herný disk Xbox 360, budete ho musieť vložiť do konzoly Xbox One, aby ste spustili kompatibilnú kópiu zo služby Xbox Live.

Pamätajte, že nie všetky hry pre Xbox 360 sa dajú hrať na Xbox One, Microsoft spočiatku vyrába kompatibilných 104 herných titulov, ale zoznam sa bude pravidelne aktualizovať. Ak hra, ktorá sa vám páči, nie je na zozname spätnej kompatibility, môžete navštíviť webovú stránku Xbox UserVoice a zahlasovať alebo odoslať hru, ktorú chcete vidieť ako ďalšiu.

Zdroj Microsoft