Ako skryť ponuku Štart „zoznam aplikácií“ v systéme Windows 10

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Windows 10 pridáva novú možnosť, ktorá vám umožní skryť zoznam aplikácií v ponuke Štart, a tu je postup, ako to urobiť.

->

Ponuka Štart prešla v priebehu rokov mnohými zmenami. V systéme Windows 10 spoločnosť Microsoft predstavila ďalší dizajn, ktorý kombinoval zoznam nedávno pridaných a najpoužívanejších aplikácií a sekciu Live Tiles na pravej strane.

Potom Aktualizácia výročia prišlo pridanie niekoľkých zmien, ktoré zlúčili najpoužívanejšie a nedávno pridané aplikácie a zoznam všetkých aplikácií do jedného rolovateľného zoznamu. Táto nová zmena tiež odstránila tlačidlo Všetky aplikácie a posunula možnosti napájania na novú koľajnicu vľavo.

A Microsoft tým nekončí, pretože sa pridávajú ďalšie zmeny na zosúladenie dizajnu ponuky Štart s obrazovkou Štart (ponuka, ktorú vidíte v režime tabletu). Teraz operačný systém obsahuje možnosť, ktorá vám umožní skryť zoznam aplikácií v ponuke Štart.

V tejto príručke sa dozviete, ako zobraziť alebo skryť zoznam aplikácií v Windows 10 Úvodná ponuka.

Ako skryť ponuku Štart „zoznam aplikácií“

  1. Otvorené nastavenie .

  2. Kliknite na Personalizácia .

  3. Kliknite na Štart .

  4. Otočte Skryť zoznam aplikácií v ponuke Štart prepínač na .

    Skryť zoznam aplikácií v ponuke Štart

    Skryť zoznam aplikácií v ponuke Štart

Keď túto možnosť zapnete, otvorením ponuky Štart sa zobrazí iba časť Pripnuté dlaždice, ale v ľavom hornom rohu si všimnete dve nové tlačidlá, ktoré vám umožňujú prepínať medzi Pripnutými dlaždicami a Všetky aplikácie, rovnako ako v režime tabletu. .

Ponuka Štart Zobrazenie pripnutých dlaždíc

Ponuka Štart Zobrazenie pripnutých dlaždíc

Okrem toho sa vám tiež zobrazí upozornenie na odznak zakaždým, keď je novo nainštalovaná aplikácia, ktorú ste neotvorili.

Ponuka Štart Zobrazenie všetkých aplikácií

Ponuka Štart Zobrazenie všetkých aplikácií

V prípade, že chcete znova zobraziť zoznam všetkých aplikácií, postupujte podľa rovnakých krokov, ale ďalej krok 4 otočiť vypnuté možnosť.

Ak nevidíte možnosť Skryť zoznam aplikácií v ponuke Štart, je to spôsobené tým, že pravdepodobne nemáte spustenú aplikáciu Aktualizácia Windows 10 Creators Update . Ak ste Insider, môžete túto možnosť získať od zostavy 14942 a novšej.

Čo si myslíte o novej možnosti skryť zoznam aplikácií v ponuke Štart? Povedzte nám to v komentároch nižšie.