Ako dať vášmu systému Windows 8.1 úžasnú tému Ubuntu

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Windows je najjednoduchší a užívateľsky najpríjemnejší OS najmä pre používateľov počítačov, ktorí chcú pracovať rýchlo a ľahko a majú najmenší záujem dozvedieť sa o technických veciach, ktoré umožňujú počítačom pracovať.

Ako bolo povedané; stále existujú iní používatelia Windows, ktorí obdivujú prepracovaný vzhľad prezentovaný distribúciami Linuxu, ale sú zastrašovaní menej priateľským a menej známym používateľským rozhraním, ktoré prezentujú. Ubuntu OS, ktorý je najpopulárnejšou distribúciou v systéme Linux, má rad dobrých funkcií a dá sa povedať, že má nejaké elegantné používateľské rozhranie.

Pre používateľov Windows, ktorí by radi hľadali tému vyzerajúcu na Linux, by najlepšia cesta bola téma Ubuntu. Ale majte na pamäti, že aj keď je k dispozícii nepreberné množstvo tematických a transformačných balíkov Ubuntu, iba hŕstka môže skutočne dodať skutočný pocit Ubuntu a vyzerať na vašom počítači so systémom Windows.

Identifikoval som tému Maverick Ubuntu ako najlepšiu tému, ktorá skutočne prináša pocit a vzhľad Ubuntu v systéme Windows. Možno, že jedinou nevýhodou tejto témy je, že budete musieť vyslať 1,35 dolárov za prémiový balík, ale ako vidíte na obrázku nižšie, téma Maverick Ubuntu stojí za každý cent.

How To Give Your Windows 8.1 An Amazing Ubuntu Theme

Názov Maverick znie ako niečo určené pre OS X, ale ubezpečte sa, že táto téma nie je navrhnutá tak, aby bola nainštalovaná na OS X, ani nie je inšpirovaná z OS X. Ak chcete stiahnuť Maverick, postupujte podľa tohto odkaz ,

Zamierte na tých, ktorí nikdy neupravili systém Windows 8.1 a zaujíma sa, ako postupovať pri inštalácii 3rd témy večierkov; Najprv musíte povoliť 3rd podpora vizuálnych štýlov večierkov pre systém Windows 8.1. Predvolené nastavenie v systéme Windows 8.1 neumožňuje inštaláciu 3rd párty témy. Aby ste to mohli urobiť, musíte si najprv stiahnuť a nainštalovať Štýl UX - je k dispozícii zadarmo.

Je to až po stiahnutí a inštalácii Štýl UX že teraz môžete nainštalovať tému Maverick Ubuntu. Ako opatrný používateľ počítača by ste si mali najprv vytvoriť bod manuálneho obnovenia skôr, ako sa pustíte do inštalácie akéhokoľvek 3rd vizuálne štýly večierkov vo vašom systéme Windows a tento prípad by nemal byť výnimkou. V skutočnosti by ste to mali robiť vždy, keď inštalujete akékoľvek 3rd párty softvér, s ktorým nie ste oboznámení.

Nezabudnite, že Maverick Ubuntu téma je určený iba pre systém Windows 8.1 a nie pre žiadne predchádzajúce verzie systému Windows a môžete si ho stiahnuť za poplatok 1,35 USD. Ďalšie témy systému Linux pre systém Windows nájdete na stránke Innov8tiv.com. Snažíme sa vás informovať o najlepších a najnovších technologických trendoch.