Ako získať, vložte do systému Android emotikony Instagram

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Emotikony môžu skutočne okoreniť vaše rozhovory a príspevky v sociálnych médiách. Dnešné sociálne šialenstvo v skutočnosti nie je nič bez emotikónov. A pokiaľ ide o Instagram, ide o vizuálne zobrazenie, emócie, pocity, však? Emotikony na Instagrame sú zábavné a môžu skutočne vytvárať vaše príspevky, videá, správy, komentáre. Mnoho používateľov sa pýtalo, ako získať emotikony Instagram v systéme Android. Dôvod otázky spočíva v tom, že na rozdiel od WhatsApp nemá Instagram zabudované emócie. Existujú dva spôsoby, ako získať emotikony Instagramu. Jedným z nich je jednoduchý, natívny spôsob. Neexistuje žiadna raketová veda. Druhý je tiež jednoduchý, ale používa aplikáciu. Táto aplikácia vám ponúka veľa možností a zaujímavé emotikony. Pozrime sa oboma spôsobmi.

Súvisiace čítanie: Získajte najlepšie emotikony na telefóne iPhone, aby bola zábava pre zábavu zábavnejšia

Získajte Instagram emotikony v systéme Android

Native Keyboard

Prvý spôsob je jednoduchý. Ak používate klávesnicu Swift v systéme Android, pri písaní a komentovaní na Instagrame použite emotikony z klávesnice a budú sa zobrazovať v rozhraní Instagramu bez akýchkoľvek zmien.

Používanie bezplatnej aplikácie

Stiahnuť ▼ a nainštalujte zadarmo Aplikácia Cool Symbols Emoji Emotions z Obchodu Google Play.

Klepnite na Štart.

Zobrazí sa obrazovka nastavení. Tu môžete zmeniť rozhranie, možnosti aplikácie, ale to nijako nezmení spôsob fungovania aplikácie, takže ju lepšie preskočte.

Zatvorte aplikáciu. V hornej časti panela upozornení na telefóne by ste teraz mali vidieť ružové znamenie srdca. To znamená, že aplikácia je pripravená a funkčná.

Teraz prejdite na miesto, kde chcete napísať správu s emóciami Instagramu. Keď aktivujete textové pole, píšete správu, stačí nakresliť panel s upozorneniami v hornej časti obrazovky systému Android a uvidíte dve možnosti: obrázkové symboly a symboly znakov.

instagram emoticons 1

Prejdite na obrázkové symboly alebo symboly znakov a klepnite na akúkoľvek emóciu, ktorú chcete vložiť do svojho príspevku. Skopíruje sa. Teraz prejdite k textu, kde ste boli, a vložte emotikon dlhým stlačením.

instagram emoticons 2

instagram emoticons 3

To je všetko. Emotikón na Instagrame sa prilepí. Týmto spôsobom získate emotikony Instagram pomocou metódy vkladania kópií pomocou tejto skvelej bezplatnej aplikácie.

Obrázky: softonic.com