Ako získať výrazné, kurzívne a prečiarknuté textové funkcie v WhatsApp v systéme Android, iPhone

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Bohatá editácia a formátovanie textu nakoniec príde po WhatsApp po dlhom čakaní. Nová aktualizácia WhatsApp priniesla nové funkcie, pomocou ktorých ste mohli písať texty v rôznych štýloch, napríklad tučným písmom, kurzívou a prečiarknutím. Aktualizácia bola vydaná pre WhatsApp pre iPhone a Android. Po pridaní zvýrazneného, ​​kurzívu a prečiarknutého textu bude váš rozhovor okorenený. Môžete pridať dôležité informácie tučným písmom. Ak chcete zvýšiť pozornosť a prehľadnosť, môžete rôzne časti textu kurzívou kurzívou preškrtnúť a prečiarknuť. Tu je návod, ako používať nové aktualizácie.

Ako získať výrazné, kurzívne a prečiarknuté textové funkcie

Ak chcete do chatu WhatsApp pridať tučný text, vložte pred a za text hviezdičku (*) a stlačte Odoslať. Odoslaný text bude uvedený tučným písmom. Toto sa dá otestovať a vyskúšať na telefónoch iPhone aj Android.

Ak chcete text označený kurzívou, môžete pred a za text, ktorý sa má odoslať, pridať podčiarkovník. Keď stlačíte tlačidlo Odoslať, text sa zobrazí kurzívou, ako vidíte na obrázku nižšie.

Ak chcete do WhatsApp pridať prečiarknutý text, stačí pred a za text, ktorý chcete prečiarknuť, pridať znak vlnovky (~) a stlačte Odoslať. Odoslaný text bude preškrtnutý.

get bold text whatsapp 2

get bold text whatsapp 1

Aj keď najnovšie aktualizácie sú uvedené aj vo verzii aplikácie pre systém Android, niektorí používatelia systému Android hlásia, že tieto funkcie nemôžu používať ani po aktualizácii. Jediným spôsobom, ako tento problém vyriešiť, je neustále kontrolovať aktualizácie. Môžete nainštalovať najnovšiu verziu programu WhatsApp messenger, aby ste dostali výrazný, kurzívu a prečiarknutý text. Ak chcete tieto funkcie získať hneď teraz, získajte Súbor APK verzie 2.12.560, ktorá má tieto vlastnosti a je zaručené, že bude fungovať.

Obrázky: express.co.uk, hongkiat