Ako opraviť blikanie obrazovky Samsung Galaxy S5

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Galaxy S5 je jedným z najlepších a najpopulárnejších telefónov, ktoré spoločnosť Samsung uviedla na trh. Má všetko: rýchlosť, robustnosť, trvanlivosť, vlastnosti, telo a farby. Ale žiadne elektronické zariadenie nie je úplne bezchybné. Preto každý rok získavame množstvo nových telefónov, však? Viacerí používatelia hlásili blikanie obrazovky Samsung Galaxy S5. Obrazovka telefónu začne blikať a nezobrazí sa stabilné zobrazenie. Keď vypnete obrazovku, objavia sa blikania. Niektorí používatelia tiež tvrdia, že keď sa pohrávajú s jasom telefónu, blikanie sa zhoršuje. Niekedy sú tieto blikania modrej a zelenej. Ak obrazovka Galaxy S5 bliká, neobávajte sa, pretože sa v tomto článku chystáme povedať, ako opraviť blikanie obrazovky v Galaxy S5.

Blikanie obrazovky v Galaxy S5 Opravené

Zakázať hardvérové ​​prekrytia

Hardvérové ​​prekrytie môžete zakázať pomocou režimu vývojárov v telefóne. Táto metóda funguje pre mnohých používateľov Galaxy. Zakázaním hardvérového prekrytia sa telefón prepne do režimu GPU. To zvyšuje výkon a obchádza normálne zobrazenie. Tento problém sa tým však nevyrieši, ak je váš LCD displej chybný. Režim vývojára môžete povoliť tak, že v telefóne s Androidom prejdete na nastavenia a prejdete nadol na možnosť Názov zostavy. Stále naň klepnite. Po približne 7 klepnutiach vás upozorníme, že režim vývojára je teraz zapnutý. Zobrazí sa „Možnosti pre vývojárov“. Môžete skontrolovať toto video ako povoliť alebo zakázať hardvérové ​​prekrytia.

Vypnite funkciu AirView

Niektorí používatelia dokázali problém s obrazovkou Galaxy S5 vyriešiť vypnutím a zapnutím režimu AirView. Tento režim zobrazenia je známym vinníkom v tomto čísle.

Vezmeme si batériu

Vyberte batériu otvorením telefónu zozadu. Počkajte dve minúty a potom vložte batériu dovnútra. Vypnutím telefónu a vybitím batérie sa zdá, že vyčistí iónový odpad, ktorý by mohol narušiť tok prúdu v telefóne.

Oprava LCD

Problémy s obrazovkou vždy poukazujú na hardvérovú chybu, ktorú obyčajný používateľ doma väčšinou nedokáže vyriešiť. Ak sa na váš telefón vzťahuje záruka, mali by ste ho okamžite vziať do obchodu a reklamovať. Ak nie, pravdepodobne odporučia výmenu obrazovky alebo opravu panela LCD. Vezmite telefón do mobilného obchodu a požiadajte o najlepšie riešenie a radu.

Obnovenie továrenských nastavení

Tvrdý alebo mäkký reset (obnovenie továrenských nastavení) vyriešil problém s blikaním Galaxy S5 v systéme Android pre mnoho používateľov.

V prípade akýchkoľvek problémov alebo zmätkov komentujte tento príspevok a my vám pomôžeme s ďalšou pomocou.