Ako opraviť chybu IP pre iPhone po chybnom zadaní prístupového kódu (Sprievodca)

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Limit vyskúšania prístupového kódu pre iPhone môže byť niekedy dráždivý. Naši zvedaví priatelia, ktorí sa snažia preniknúť do iPhone, môžu nakoniec zakázať iPhone z dôvodu nesprávneho zadania prístupového kódu. Niekedy zabudneme prístupový kód alebo v zhone zadáme nesprávne heslo. V tomto článku vám povieme jednoduchý spôsob, ako povoliť iPhone po nesprávnom zadaní prístupového kódu.

Pripojte svoj iPhone k počítaču, ktorý obsahuje iTunes, s ktorým je vaše zariadenie synchronizované.

V ľavom stĺpci musíte kliknúť pravým tlačidlom myši na zariadenie a vybrať položku Zálohovať.

Po zálohovaní zariadenia vyberte možnosť Obnoviť.

Po dokončení musíte obnoviť svoju najnovšiu zálohu.

Obnovenie zariadenia, ak ste ho nesynchronizovali s iTunes

V takom prípade, keď pripojíte svoj iPhone k počítaču, bude potrebné zadať prístupový kód. Bez zadania prístupového kódu sa iTunes k zariadeniu nepripojia.

Odpojte zariadenie od počítača a vypnite ho.

Musíte stlačiť tlačidlo Sleep / Wake na niekoľko sekúnd, až kým neuvidíte červený jazdec. Potom musíte posuňte posúvač. Počkajte, kým sa zariadenie nevypne.

Pripojte zariadenie k počítaču znova a súčasne podržte stlačené tlačidlo Domov. Zariadenie by sa malo teraz zapnúť.

Musíte držať tlačidlo Domovská stránka, až kým sa nezobrazí obrazovka „Pripojiť k iTunes“. Keď sa zobrazí táto obrazovka, uvoľnite tlačidlo Domov.

iTunes vás upozorní, že zistilo zariadenie v režime obnovenia. Kliknite na tlačidlo OK a potom kliknutím na tlačidlo Obnoviť obnovte svoje zariadenie.

Obnovenie iPhone pomocou zálohy iCloud

Svoje zariadenie môžete tiež zálohovať z najnovšej zálohy vytvorenej na vašom disku iCloud. Z tohto dôvodu musíte najprv zo zariadenia iPhone odstrániť údaje pomocou funkcie Remote Wipe funkcie Find My iPhone.

To je všetko. Po nesprávnom zadaní prístupového kódu nie je vôbec ťažké povoliť iPhone. Potrebujete iba nejakú zálohu vášho zariadenia na iTunes alebo iCloud. Aj keď nemáte žiadne zálohy, stále môžete obnoviť svoje zariadenie pomocou druhej metódy uvedenej v tomto článku.