Ako nájsť archivovaný chat v WhatsApp

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

WhatsApp je bezplatná aplikácia, ktorú si používatelia môžu stiahnuť, aby posielali správy, obrázky a videá alebo si navzájom telefonovali cez internet. Funkcia archivácie WhatsApp vám umožňuje skryť konverzácie z obrazovky rozhovoru. Archivovaný rozhovor nevymaže konverzáciu. Používatelia iPhone čelia problémom pri hľadaní rozhovorov, ktoré omylom archivovali vo svojom WhatsApp. Nižšie sú uvedené riešenia, ktoré používatelia iPhone môžu skúsiť nájsť archivovaný chat v WhatsApp.

Archivovaná možnosť rozhovoru

Na karte Rozhovory WhatsApp sa posuňte nahor a potiahnite obrazovku nadol, kým sa v hornej časti nezobrazí vyhľadávací panel. Teraz znova potiahnite nadol, kým sa v hornej časti stránky nezobrazí nová možnosť označená ako „Archivované rozhovory“. Kliknutím na štítok zobrazíte zoznam vašich archivovaných rozhovorov.

Nový chat

Ďalším spôsobom, ako nájsť archivovaný chat v WhatsApp, je jednoducho poslať kontaktu alebo zoskupiť novú správu. Tým by sa automaticky obnovilo vlákno konverzácie na karte Rozhovory z archivovanej karty. Konverzácia by sa obnovila k hornej časti vlákna na karte Rozhovory.

Panel vyhľadávania

Na karte Rozhovory WhatsApp prejdite nahor a potiahnite obrazovku, aby sa objavila lišta vyhľadávania. Do vyhľadávacieho panela zadajte meno osoby / skupiny alebo známy obsah z rozhovoru, ktorý chcete zrušiť. Zobrazí sa zoznam rozhovorov. Prejdite prstom sprava doľava cez chat, ktorý chcete zrušiť, a klepnite na Zrušiť archiváciu. Toto jednoduché a alternatívne riešenie vám pomôže nájsť archivovaný chat v WhatsApp.

WhatsApp Vývojár

Ďalším riešením, ktoré môžete skúsiť nájsť archivované chaty v WhatsApp, je kontaktovať vývojárov WhatsApp tu , Svoj problém s archivovaným chatom môžete odoslať tam, aby ho tím WhatsApp mohol vyriešiť.