Ako falošné umiestnenie iPhone zadarmo (Sprievodca)

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Máte iPhone, ale vaši rodičia sledujú vašu polohu pomocou nahlásení alebo pomocou iných sledovacích aplikácií? Chcete sfalšovať svoju polohu na iPhone, aby ste sa chválili tým, že idete na miesta po celom svete? Alebo si len chcete predstaviť svoju polohu v rôznych zoznamovacích aplikáciách, ako je napríklad Tinder, alebo mapových aplikáciách? Ak je vaša odpoveď áno, ste na správnom mieste, pretože v tomto článku je uvedený zoznam spôsobov falošnej polohy zariadenia iPhone. V mnohých prípadoch je užitočné mať možnosť zmeniť svoju polohu v iPhone. Môžete zmeniť alebo falošne umiestniť iPhone, aby ste otvorili veľa webových stránok, ktoré môžu byť blokované vo vašej krajine, alebo sa môžete zbaviť všetkých sledovacích aplikácií vo vašom zariadení. Tu je postup, ako v telefóne iPhone falošne lokalizovať.

Falošné umiestnenie v iPhone

Poznámka: Aby ste mohli zmeniť alebo falošne lokalizovať iPhone, musíte mať k dispozícii zariadenie s väzením. Bohužiaľ, zatiaľ neexistuje žiadny trik, ktorý by vám umožnil falošné umiestnenie iPhone bez útek z väzenia.

Najlepší spôsob, ako falošne lokalizovať svoju polohu v iPhone, je použitie bezplatného vylepšení Cydia s názvom „Location Faker“. Toto vyladenie vám umožní zmeniť vašu polohu na vašom zariadení so systémom iOS. Vyladenie je silné a umožňuje vám zmeniť svoju polohu úplne podrobným spôsobom, to znamená, že vo svojom iPhone môžete falošne lokalizovať až po veľmi špecifické súradnice máp. Neumožňuje vám iba falošnú polohu iba na neurčitom základe „krajiny“; môžete svoju falošnú polohu skutočne napodobniť a nastaviť ju na konkrétne ulice, mestá falošného miesta.

Stačí otvoriť Cydiu a vyhľadať toto vylepšenie nástroja Location Faker v sekcii vyhľadávania. Toto vyladenie je k dispozícii pre všetky najnovšie verzie systému iOS vrátane iOS 9.

fake location iphone 2

Po otvorení tejto aplikácie sa na mape zobrazí vaša aktuálna poloha. Zelený kolík svojej aktuálnej polohy však môžete presúvať myšou kdekoľvek na globálnej mape. Povedzme, že chcete falošný iPhone umiestniť z vašej aktuálnej polohy do Londýna. Podržte zelený špendlík aktuálnej polohy a presuňte ho do Londýna! Úžasný! Nie je to tak?

Po zmene vašej aktuálnej polohy klepnite na prepínač (umiestnenie v ľavom dolnom rohu obrazovky aplikácie) do polohy ZAPNUTÉ. Keď je toto tlačidlo zapnuté, znamená to, že nástroj Location Faker začne vysielať údaje o polohe z posledného (falošného) miesta.

fake location iphone 1

Najlepšia časť tohto vylepšenia Cydia pre zmenu polohy v iPhone je, že pracuje so všetkými sociálnymi médiami a mapovými aplikáciami. Facebook Messenger, Mapy Google, Tinder, Twitter, pomenujete to! Môžete dokonca uverejňovať obrázky priamo z fotoaparátu s vašim falošným umiestnením. Mapy Google zobrazia mapy, navrhnú miesta podľa zmeneného miesta. Taká je sila nástroja Location Faker, a to aj zadarmo.

Svoje obľúbené miesta môžete pridať ručne, aby ste nemuseli robiť všetky procesy zmeny polohy zakaždým. Môžete si rýchlo vybrať ľubovoľné miesto z obľúbených miest, ktoré chcete prepnúť.

fake location iphone without jailbreak 1

Takto falošne lokalizoval iPhone. Toto vyladenie Cydia vám stačí na pípanie, uverejňovanie statusov na Facebooku, nahlásenie a skrytie vašej aktivity pred ostatnými.

Nezabudnite sa podeliť o svoje pripomienky v komentároch.

Obrázky: GottaBeMobile, i.ytimg.com