Ako obnoviť továrenské nastavenie Samsung Galaxy S5

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Ako obnoviť továrenské nastavenie Samsung Galaxy S5

Možno bude potrebné obnoviť továrenské nastavenie Galaxy S5 zariadenie v niektorých prípadoch, napríklad keď sa zariadenie zastaví alebo keď ho musíte niekomu predať. Ako je uvedené v tomto článku, je veľmi ľahké sa naučiť, ako obnoviť továrenské nastavenie Samsung Galaxy S5.

Musíš prečítať: Najočakávanejšie smartfóny roku 2015

Pred obnovením továrenských nastavení musíte skontrolovať, či je váš telefón nabitý najmenej na 90%, pretože ak sa počas procesu vybije batéria, môžu sa vyskytnúť nejaké problémy. Obnovte továrenské nastavenie Samsung Galaxy S5 podľa pokynov nižšie.

Pred obnovením továrenských nastavení musíte zálohovať všetky svoje údaje a nastavenia. Môžete ľahko zálohovať základné údaje z nastavení-> Zálohovanie a reset. Pre ostatné súbory môžete použiť aplikáciu tretích strán.

Bezpečnostná spoločnosť odhalila, že údaje je možné získať aj po vymazaní pamäťových zariadení. Preto je lepšie šifrovať všetky vaše údaje. Na tento účel prejdite do časti Nastavenia a v časti Systém vyberte možnosť Zabezpečenie. Vyberte možnosť zariadenia „šifrovať“ a postupujte podľa jednoduchých pokynov na obrazovke. Odporúča sa mobilný telefón nabíjať, pretože tento proces bude trvať približne hodinu alebo aj viac. Akonáhle je hotový, ste pripravení na továrenské nastavenie Galaxy S5.

Prejdite na Nastavenia vášho Galaxy S5 a vyberte možnosť „Zálohovanie a resetovanie“ uvedená v časti „Používatelia a zálohovanie“. Vyberte možnosť „Obnovenie továrenských nastavení“. Musíte klepnúť na „Resetovať zariadenie“ v dolnej časti obrazovky. Na ďalšej obrazovke, ktorá sa zobrazí, stlačte „Odstrániť všetko“ a počkajte, kým sa proces dokončí a reštartuje sa telefón.

Ak resetovanie softvéru spôsobuje nejaké problémy, stále to môžete urobiť pomocou hardvérových kľúčov, ako je uvedené nižšie:

  • Vypnite zariadenie Galaxy S5.
  • Podržte stlačené tlačidlo Zvýšenie hlasitosti, Domov a Napájanie, kým sa na obrazovke nezobrazí Android.
  • Teraz musíte použiť tlačidlo zníženia hlasitosti na zvýraznenie možnosti vymazania údajov / obnovenia továrenských nastavení. Stlačením tlačidla napájania ho vyberte.
  • Na zvýraznenie možnosti „Áno-odstrániť všetky údaje používateľa“ musíte znova použiť kláves Volume Down. Stlačením tlačidla napájania ho vyberte.
  • Musíte počkať, kým sa nezobrazí možnosť „reštartovať systém teraz“. Vyberte ho pomocou tlačidla „Napájanie“. Po reštarte budú údaje a nastavenia úplne vymazané.

Metódy na obnovenie továrenských nastavení Samsung Galaxy S5 sú spoľahlivé a zaručujú úspech takmer vo všetkých prípadoch. Po obnovení továrenského nastavenia sa zbavíte neporiadku zbytočných aplikácií tretích strán a ponecháte si iba skladom aplikácie pre Android.