Ako povoliť nové používateľské rozhranie Material Design v prehliadači Chrome v systéme Windows alebo Mac

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie ProblémovGoogle prináša do prehliadača Chrome svoj štýl Material Design. Tu je návod, ako ho teraz môžete povoliť na svojom počítači PC alebo Mac.

->

Google si osvojil nový Material Design vo svojich službách, predovšetkým na mobilných zariadeniach. Teraz spoločnosť už niekoľko mesiacov pracuje na tom, aby priniesla rovnaký dizajnový jazyk do webového prehliadača Chrome na stolných počítačoch.

Hlavné vizuálne prepracovanie je teraz k dispozícii v prehliadači Chrome 52 a novších a zahŕňa zmeny, ako sú vylepšenia prehliadača, aby lepšie fungoval na obrazovkách s vysokým DPI, nové ikony a animácie, nový dizajn kariet s ostrejšími hranami, nové vyhľadávacie pole (Ctrl +F) a nový tmavý motív pre kartu inkognito.

Chrome tiež obsahuje dve rozloženia: jedno optimalizované pre myš a hybridné rozloženie s priestorovými prvkami, ktoré je lepšie optimalizované pre dotykové zariadenia. Nové hybridné rozloženie bude predvolene zapnuté Chromebooky s dotykovým displejom .V tejto príručke sa dozviete, ako povoliť Material Design v prehliadači Chrome pre Windows, Mac alebo Linux v najnovšej verzii obľúbeného webového prehliadača.

Ako povoliť nové používateľské rozhranie Material Design v prehliadači Chrome

Ak to chcete hneď teraz vyskúšať, postupujte takto:

  1. Stiahnite si a nainštalujte webový prehliadač Chrome od spoločnosti Google .  2. Otvorte webový prehliadač na paneli s adresou typu o:vlajkách a stlačte Zadajte .

  3. Prejdite a nájdite Material dizajn v hornom chróme prehliadača a vyberte Materiál . Všimnite si však, že si môžete aj vybrať Materiál Hybrid aby ste otestovali aj dotykové rozloženie.

  4. Povoliť Material Design vo zvyšku natívneho používateľského rozhrania prehliadača .    Chrome Material Design o možnosti: vlajky

  5. Kliknite na Znova spustite tlačidlo na dokončenie úlohy.

To je všetko.Ako sa vám páči nová vizuálna úprava Material Design Chrome? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie.

Aktualizácia zo 6. septembra 2016: Od verzie Chrome 53 je materiálový dizajn v predvolenom nastavení povolený. Ak chcete túto skúsenosť zakázať, môžete vrátiť kroky uvedené vyššie alebo postupovať podľa týchto krokov .