Ako sťahovať videá z YouTube v prehliadači Microsoft Edge v telefóne so systémom Windows 10, PC

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Sťahovanie videí YouTube do vášho počítača a telefónu je niečo, čo každý z nás robí alebo chce robiť takmer denne, pretože na YouTube sú úžasné motivačné, piesňové a fondové videá, ktoré stojí za to natrvalo uložiť a znova a znova ich prehrať. Video YouTube si môžete ľahko stiahnuť v prehliadači Microsoft Edge. Prehliadač Microsoft Edge je určený pre systémy Windows 10, Windows 10 Mobile a Xbox One. Je to omnoho lepšie ako Internet Explorer.

Sťahovanie videí YouTube pomocou rozšírenia Tampermonkey

Tampermonkey je skvelé rozšírenie prehliadača Microsoft Edge, pomocou ktorého si môžete sťahovať videá YouTube. Toto rozšírenie vám umožňuje pridať skripty, ktoré pri prehrávaní umiestnia na video YouTube tlačidlo na stiahnutie. Tampermonkey je možno najlepší bezplatný spôsob stiahnutia videa YouTube do telefónu alebo prenosného počítača so systémom Windows 10 v prehliadači Edge.

Otvorte prehliadač Microsoft Edge a prejdite na nastavenia kliknutím na tlačidlo troch bodiek, ako je to znázornené na obrázku nižšie.

ex1 ex-2

Teraz prejdite na rozšírenia a kliknite na možnosť Získať rozšírenia z Obchodu. Na obrazovke uvidíte obchod Windows. Teraz do vyhľadávacieho panela zadajte názov aplikácie „Tampermonkey“. Teraz kliknite na tlačidlo Inštalovať a obchod nainštaluje rozšírenie. Teraz prejdite na panel Rozšírenia prehliadača Edge a Tampermonkey vás požiada o zapnutie rozšírení. Mali by ste im to dovoliť.

ex3 ex4 ex5 ex6

Teraz pridajte tlačidlo rozšírenia Tampermonkey vedľa panela s adresou, kliknite na „ďalšie“ a „rozšírenia“ a potom prejdite na rozšírenia Tampermonkey a potom prejdite na nastavenia Tampermonkey. Zapnite tlačidlo „Zobraziť vedľa panela s adresou“.

Teraz sa vedľa panela s adresou zobrazí ikona Tampermoneky. Kliknite na ikonu.

ex7 ex8 ex9 ex10 ex11

Teraz budeme musieť pridať skript na stiahnutie videa z YouTube do prehliadača Microsoft Edge. Kliknite na možnosť Nájsť nové skripty. Otvorí sa nová karta s niekoľkými zdrojmi skriptu. Kliknite na GreasyFork. Otvorí sa na novej karte. Do vyhľadávacieho poľa aplikácie GreasyFork napíšte sťahovanie z YouTube a stlačte kláves Enter. Uvidíte zoznam skriptov. Vyberte skript, s ktorým ste spokojní. Môžete napríklad kliknúť na aplikáciu Best Video Downloader 2. Najprv kliknite na tlačidlo Inštalovať tento skript a pokračujte.

Teraz otvorte akékoľvek video YouTube a uvidíte možnosť sťahovania. Kliknite naň a uvidíte rozbaľovaciu ponuku, v ktorej sa vám zobrazia možnosti na výber formátu, v ktorom chcete video stiahnuť.

Fotografie získané z: howto-connect