Ako sťahovať a inštalovať Cydia na iPhone 5S - Sprievodca

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

download and install cydia on iphone

Ako sťahovať a inštalovať Cydia na iPhone 5S - Sprievodca

Používatelia iPhone 5S by boli dosť netrpezliví vyskúšať si aplikácie tretích strán. Apple však poskytol obmedzený prístup k aplikáciám a používatelia nejako budú musieť reťaze prerušiť. Akonáhle bude váš iPhone nefunkčný, môžete nainštalovať aplikácie tretích strán pomocou obchodu Cydia. Môžete dokonca získať veľa bezplatných aplikácií, ktoré sú v obchode Apple drahé.

Táto príručka vám poskytne úplné informácie o tom, ako sťahovať Cydia na iPhone 5S. Najprv musíte zariadenie útočiť. Vaše zariadenie musí byť k dispozícii na inštaláciu aplikácií tretích strán. Potom si môžete stiahnuť Cydia na iPhone 5S.

Aby ste mohli útočiť na svojom iPhone so systémom iOS7 alebo novším, musíte si ho stiahnuť tento nástroj najprv. Teraz rozbaľte tento nástroj na útek z väzenia na vašom počítači. Pripojte svoj iPhone pomocou kábla USB k iTunes. Vytvorte si zálohu všetkých dôležitých údajov v telefóne, ako sú obrázky, kontakty a správy. Teraz na počítači spustite nástroj Útek z väzenia a kliknite na tlačidlo Útek z väzenia. Keď sa váš iPhone reštartuje približne za päť minút, uvidíte nástroj evasiOn. Kliknutím na túto ikonu na mobilnom zariadení môžete pokračovať v procese útek z väzenia.

Po dokončení tohto procesu sa váš mobil znova spustí. Teraz ste pripravení nainštalovať Cydia, aby ste si mohli užiť obrovskú zbierku bezplatných aplikácií Apple a ďalších aplikácií tretích strán.

Cydia pre iPhone 5S si môžete stiahnuť z tento odkaz zadarmo. Nainštalujte ho a budete odtiaľ môcť sťahovať aplikácie.

Cydii musíte povoliť, aby inicializovala archívy, ktoré môžu trvať iba niekoľko sekúnd, ale je potrebné to urobiť prvýkrát. Stačí klepnúť na ikonu Cydia na domovskej obrazovke a dostanete sa do okna „Kto ste“.

download and install cydia on iphone

Druh interakcie musíte nastaviť ako používateľa tak, že klepnete na možnosť Používateľ a potom kliknete na položku Hotovo. Ďalšie možnosti sú Hacker a Developer. Tieto možnosti vám poskytnú viac nástrojov, ale dôrazne sa odporúča, aby ste do tejto firmy neskočili, pokiaľ si nie ste úplne vedomí.

download and install cydia on iphone 3

Cydia bude kontrolovať aktualizácie vo svojom programovaní a databáze. Postup môžete ľahko vidieť v hornej časti, kde sa zobrazuje „Preberanie balíkov“. Musíte počkať, kým sa index databázy nestiahne.

download and install cydia on iphone

Cydia vám poskytne možnosti „Upgrade Essential“, „Complete Upgrade“ alebo „Ignore“. Musíte zvoliť možnosť „Kompletná aktualizácia“, pokiaľ sa pri používaní aplikácie Cydia na vašom zariadení iPhone 5S neobjavia nejaké problémy.

Inštalácia Cydia na váš iPhone 5S je hotová zadarmo a je teraz pripravená na prieskum.