Ako prejsť na nižšiu verziu iOS 10 na iOS 9.3.2 alebo akúkoľvek verziu iOS 9

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Spoločnosť Apple nedávno uviedla na trh systém iOS 10 beta, ktorý je plný nových zaujímavých funkcií a skvelého používateľského rozhrania. Sprievodcu sme uverejnili dňa Ako nainštalovať iOS 10 beta , a dostal veľkú odpoveď. Keď však pôvodná eufória zmizla, mnohí používatelia teraz chcú downgradovať iOS 10 beta na iOS 9, pretože iOS 10 beta nie je úplná a konečná verzia. Apple uvádza na trh beta verzie pre vývojárov a geekov, aby im poskytoval spätnú väzbu, nachádzal chyby a medzery v novom OS. Ak ste hrali s iOS 10 beta a chcete downgradovať a odinštalovať iOS 10 beta späť na iOS 9, postupujte podľa krokov uvedených nižšie.

Prejdite na staršiu verziu iOS 10 na iOS 9

Vo svojom počítači Mac alebo Windows musíte mať nainštalovanú najnovšiu verziu iTunes. Je to dôležité, pretože iTunes bude hrať kľúčovú úlohu pri znižovaní verzie iOS 10 beta na iOS 9.

Teraz si stiahnite súbor pre iOS 9.3.2 IPSW, ktorý oficiálne vyvinula spoločnosť Apple. Súbor IPSW pre vaše zariadenie nájdete z tohto odkazu (www. Redmondpie.com/download-ios-9.3.2-final-for-iphone-and-ipad-ipsw-links/).

Teraz pripojte svoj iPhone alebo iPad k počítaču alebo Macu, na ktorom je nainštalovaný softvér iTunes.

Teraz musíte na svojom zariadení zapnúť režim DFU. Pozrite sa na naše sprievodca o tom, ako zapnúť režim DFU v zariadeniach iPhone a iPad. Je to ľahké. Podržte stlačené tlačidlo napájania, tlačidlá Home / Touch ID po dobu približne desiatich sekúnd. Potom uvoľnite tlačidlo napájania, ale stále stlačte tlačidlo Home / Touch ID a zariadenie sa prepne do režimu DFU. Program iTunes tiež detekuje režim DFU tým, že preukáže, že vstúpil do režimu obnovenia.

Teraz z rozhrania iTunes jednoducho stlačte kláves Option na počítači Mac alebo Shift na počítači so systémom Windows v systéme Windows PC a potom kliknite na možnosť „Restore iPhone“.

Na obrazovke sa zobrazí výzva. Prejdite na a vyberte súbor firmvéru iOS 9.3.2, ktorý bol stiahnutý skôr. iTunes začne znova inštalovať iOS 9.3.2. Pred dokončením procesu neodpájajte iPhone alebo iPad od počítača.

Po dokončení procesu môžete zálohu obnoviť.

To je všetko. Takto môžete prejsť na nižšiu verziu iOS 10 na iOS 9.3.2. V závislosti od dostupnosti súboru s firmvérom môžete tiež downgrade na iOS 10 beta na akúkoľvek verziu iOS 9. V prípade akýchkoľvek nejasností nás informujte v komentároch.