Ako vypnúť, vypnite funkciu automatického blokovania v iPhone: Možnosť automatického blokovania je zapnutá

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Automatický zámok je užitočnou možnosťou v telefóne iPhone. Táto funkcia automaticky uzamkne telefón, keď ho nepoužívate. Ale niekedy sa funkcia automatického uzamknutia v iPhone stáva obťažujúcou, najmä preto, že uzamkne iPhone po 30 sekundách nečinnosti. Teraz 30 sekúnd nečinnosti znamená, že nemôžete robiť krátke prestávky počas posielania textových správ pomocou videa. Funkcia automatického uzamknutia nie je pre mňa, pretože chcem, aby môj iPhone zostal zapnutý, zatiaľ čo sa budem dobre venovať a vykonával ďalšie úlohy. Nechcem znova zadávať prístupový kód, aby som odomkol iPhone. Aby to nebolo ešte horšie, niektorí používatelia hlásia, že funkcia automatického uzamknutia zablokuje svoj iPhone po 30 sekundách a nemôžu ho deaktivovať, pretože funkcia automatického uzamknutia je šedá, keď prejdú na Nastavenia, aby sa ho zbavili.

Zakázať, vypnúť funkciu automatického blokovania v iPhone

Prečo je možnosť vyťažená?

V iPhone prejdite na Nastavenia a potom prejdite na Batéria. Zobrazí sa vám možnosť „Režim nízkej spotreby“. Nezabudnite vypnúť tento režim nízkej spotreby. Prečo? Pretože ak je povolený režim nízkej spotreby, bude sivá možnosť, ktorá vám umožní zakázať a vypnúť automatické blokovanie v iPhone.

Teraz, ak chcete vypnúť automatické uzamknutie v iPhone, prejdite v iPhone na Nastavenia a prejdite na Displej a Jas. Tu uvidíte možnosť s názvom Auto Lock. Nastavte túto možnosť na „Nikdy“. Týmto spôsobom zakážete funkciu automatického uzamknutia raz a navždy.