Ako zakázať časovú os v aplikácii Microsoft Launcher pre Android

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie ProblémovZakázať časovú os v aplikácii Microsoft Launcher

Ak nechcete, aby sa na telefóne s Androidom zobrazovali vaše aktivity na časovej osi, pomocou týchto krokov deaktivujte funkciu v aplikácii Microsoft Launcher.

->

Ak na svojom telefóne s Androidom používate Microsoft Launcher, pravdepodobne ste si všimli, že teraz môžete vidieť svoje aktivity na časovej osi.

Časová os pre Microsoft Launcher je rovnaká funkcia ako na Windows 10 , ktorá využíva Microsoft Graph a umožňuje vám vrátiť sa k aktivitám (napríklad k aplikácii, dokumentu, webovej lokalite), na ktorých ste pracovali v minulosti, no teraz sa rozširuje aj na zariadenia so systémom Android. (Tieto aktivity mohli byť spustené na vašom telefóne alebo iných zariadeniach, ako je napríklad stolný počítač, prenosný počítač alebo tablet, ktoré sú pripojené k rovnakému kontu Microsoft.)

Jediným problémom je, že ak chcete obnoviť úlohy na rôznych zariadeniach, Microsoft Launcher musí sprístupniť vaše aktivity na vašom telefóne, čo pre mnohých používateľov nie je veľký problém, ale pre iných to môže byť obava o súkromie alebo bezpečnosť.V tomto sprievodca , dozviete sa kroky na zakázanie časovej osi dostupnej v aplikácii Microsoft Launcher pre telefóny s Androidom.

Ako zakázať časovú os v aplikácii Microsoft Launcher

Ak nechcete vidieť svoje aktivity na časovej osi v telefóne, použite tieto kroky:

  1. Otvorené Microsoft Launcher nastavenie. (Stlačte a podržte domovskú obrazovku a klepnite na Nastavenia spúšťača .)  2. Klepnite na Váš informačný kanál .

  3. Vypnite Časová os prepínač.

    Zakázať časovú os v aplikácii Microsoft Launcher

    Zakázať časovú os v aplikácii Microsoft LauncherPo dokončení krokov sa vaše aktivity na časovej osi už nebudú zobrazovať na vašom telefóne s Androidom.

Ak nenájdete časovú os vo svojom počítači, môžete použiť tieto kroky na zakázanie funkcie v systéme Windows 10 .