Ako zakázať obrázok na pozadí prihlasovacej obrazovky v systéme Windows 10

Teraz sa môžete zbaviť obrázka na pozadí na prihlasovacej obrazovke a tu je návod, ako to urobiť.

->

Po nainštalovaní systému Windows 10 do počítača je jednou z prvých vecí, ktoré si všimnete, nová predvolená tapeta s logom Windows vytvorená zo svetla na prihlasovacej obrazovke. Aj keď je to skvelý dizajn obrázka po určitom čase používania nového operačného systému, môžete sa ocitnúť v situácii, keď budete chcieť tento obrázok zmeniť alebo úplne odstrániť.

Teraz, pretože spoločnosť Microsoft prechádza na systém Windows ako model aktualizácie služby, existuje veľa neúplných funkcií alebo vecí, ktoré momentálne nefungujú, ale budú včas aktualizované. Toto je príklad s predvoleným pozadím na prihlasovacej obrazovke, ktoré nemôžete zmeniť ani odstrániť.

Predtým sme museli nájsť riešenie, aby sme zakázali úpravu registra na pozadí, ale nie je to správne riešenie. V systéme Windows 10 zostava 10547 a novšom softvérový gigant robí určité zmeny. Aj keď spoločnosť zatiaľ neposkytuje spôsob, ako zmeniť predvolenú tapetu systému Windows 10, dáva nám možnosť zakázať obrázok na pozadí na prihlasovacej obrazovke.

Ak sa vám nepáči pozadie na prihlasovacej obrazovke, deaktivujte ho podľa týchto krokov:Zakázať pozadie prihlasovacej obrazovky

  1. Použi Kláves Windows + I otvorte aplikáciu Nastavenia.

  2. Ísť do Personalizácia a prejdite na Zamknúť obrazovku nastavenie.

  3. V spodnej časti stránky nastavení nájdete novú možnosť s názvom Zobrazte obrázok na pozadí systému Windows na prihlasovacej obrazovke . Ak chcete zakázať obrázok na pozadí, jednoducho sa uistite, že prepínač piluliek je v polohe Vypnuté pozíciu.

Teraz ste skončili. Ak chcete vidieť zmeny, reštartujte alebo uzamknite počítač a skúste sa znova prihlásiť, pričom uvidíte, že predvolená tapeta bola nahradená jednofarebným pozadím, ktoré pochádza z aktuálneho farebného akcentu vo vašom profile.Hoci v súčasnosti nemôžete zmeniť pozadie na nič iné, je to vítaný doplnok a kto vie, možno budúce aktualizácie môžu zahŕňať ďalšie zmeny, ako napríklad možnosť vybrať si vlastný obrázok na pozadí.

Ako sa vám páči táto nová zmena? Chcete, aby spoločnosť Microsoft zahrnula možnosť, ktorá vám umožní zmeniť aj predvolenú tapetu? Povedzte nám to v komentároch nižšie.