Ako navždy odstrániť svoj účet Yahoo

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie ProblémovJe čas posunúť sa ďalej, postupujte podľa týchto krokov a skontrolujte, či váš účet nebol napadnutý hackermi, a/alebo svoj účet Yahoo definitívne zatvorte.

->

Yahoo potvrdilo obrovské porušenie údajov, keď spoločnosť odhalila, že nedávny hack skompromitoval viac ako 500 miliónov používateľských účtov – áno, je to tak, viac ako pol miliardy. Crazy. Pravdou však je, že váš účet môže byť napadnutý.

Toto sa považuje za jeden z najväčších únikov údajov, ktorý bol verejne oznámený. Ak ste Yahoo používali v roku 2014, je veľká šanca, že vaše informácie sú v rukách hackerov.

Spomedzi ukradnutých informácií môžu hackeri získať mená, e-mailové adresy, telefónne čísla, narodeniny, nešifrované bezpečnostné otázky a odpovede.Ak ste si svoje heslo dlho nezmenili, teraz by mohol byť ten správny čas to urobiť.

Bol váš účet Yahoo napadnutý?

Ak ste ako mnoho iných ľudí, možno nepoužívate Yahoo Mail príliš často, takže najlepší spôsob, ako skontrolovať, či váš účet nebol napadnutý, je skontrolovať váš e-mailový účet a zistiť, či ste od spoločnosti nedostali upozornenie.

Ako zatvoriť účet Yahoo

Yahoo už nie je spoločnosť, ktorou bývala, a spoločnosť Verizon pravdepodobne tiež nezmení spoločnosť. Ak máte účet na Yahoo a nepoužívate ho príliš často alebo nechcete v budúcnosti riešiť problémy s narušením bezpečnosti, najlepším riešením je odstrániť účet.Yahoo skutočne veľmi uľahčuje zatvorenie/odstránenie vášho účtu:

  1. Zaspievajte si Účet Yahoo Mail . Podľa potreby použite telefonické overenie.

  2. Zamierte k Ukončenie vášho účtu Yahoo stránku. Ak na prihlásenie používate telefónne číslo, navštívte radšej túto stránku .  3. Prejdite nadol na koniec stránky a potvrďte svoje heslo.

  4. Kliknite Zrušte tento účet .Ďalšie informácie nájdete aj na tejto stránke Stránka podpory Yahoo .