Ako odstrániť staré zariadenia z účtu Google

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Účet Google v telefóne s Androidom obsahuje zoznam všetkých zariadení, ktoré tento účet kedy používal, vrátane duplicitnej položky transformátora. Väčšina uvedených zariadení už nie je vo vlastníctve používateľa a chce ich odstrániť. Nižšie je uvedený postup, ako odstrániť staré zariadenia z účtu Google.

Obnovenie továrenských nastavení

Prejdite na Nastavenia telefónu a potom prejdite do časti Zálohovanie a resetovanie. Teraz zrušte začiarknutie políčka Automatické obnovenie a obnovenie továrenských nastavení telefónu. Pred obnovením továrenských nastavení telefónu sa uistite, že ste si zálohovali svoje údaje, aby ste predišli strate. Nakoniec vytvorte nový účet Google.

Spravovať prístup

Ak chcete odstrániť staré zariadenia z účtu Google, prejdite na stránku myaccount.google.com , Kliknite na prihlásenie a zabezpečenie. Vľavo prejdite na položku „Aktivita zariadenia a zabezpečenie“. Zoznam pripojených zariadení sa zobrazí pod položkou „Naposledy použité zariadenia“. Kliknite na položku Skontrolovať zariadenia. Vyhľadajte zariadenie, ktoré chcete odstrániť, a kliknite naň. Zobrazí sa tlačidlo s označením REMOVE. Kliknutím na toto zariadenie odstránite zariadenie z účtu Google.