Ako odstrániť automatické zálohovanie albumu z galérie Google+, Picasa v zariadeniach Samsung

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Mnoho ľudí je frustrovaných tým, že nedokážu odstrániť automatické zálohovacie albumy z galérie z telefónov Samsung Galaxy a tabletov Samsung. V tomto článku nájdete niekoľko spôsobov, ako tento problém vyriešiť a odstrániť automatické zálohovanie služieb Google plus a Picasa na odstránenie fotografií z galérie.

Riešenie 1

Prejdite na Nastavenia-> Aplikácie a prepnite na všetky aplikácie a potom choďte do Galérie. Teraz vymažte a vymažte údaje z Galérie. Týmto sa odstráni automatické zálohovanie z galérie. V prípade nejasností si prečítajte naše článok o tom, ako odstrániť vyrovnávaciu pamäť a údaje pre všetky alebo niektoré aplikácie v systéme Android.

13

Riešenie 2

Profil Google+ musí tu s funkciou automatického zálohovania niečo robiť. Vypnite v službe Google+ funkciu automatického zálohovania fotografií. Môžete tiež zakázať a odstrániť Google+ alebo jednoducho vypnúť zálohovanie synchronizačných údajov a zistiť, či to funguje.

Riešenie 3

Najčastejšie vidíte fotografie z automatického zálohovania v galérii. Automatické zálohovanie môžete ľahko odstrániť a tieto fotografie prestanú prichádzať do galérie. V nastaveniach telefónu prejdite do nastavení Google a potom prejdite na nastavenie synchronizácie a zrušte začiarknutie uvedených možností. Zrušte tiež začiarknutie synchronizácie z programu Picasa. Potom odstráňte údaje aplikácie Galéria podľa postupu uvedeného v riešení číslo jedna.

account-3

Riešenie 4

Klepnite na galériu a potom stlačte tlačidlo ponuky a potom stlačením zobrazte obsah. Zrušte začiarknutie obsahu v programe Picasa. Týmto zakážete automatické zálohovanie v tablete alebo telefóne Samsung. Teraz by ste mali ísť do počítača a odstrániť fotografie z účtu Google+.

Riešenie 5

Prihláste sa do svojho účtu Google+ z počítača. Prejdite na Fotografie a uvidíte albumy. Kliknite na šípku na krajnej pravej strane. Vyberte svoje fotografie a kliknite na možnosť presunúť do koša. Všetky fotografie budú odstránené a v zariadení Android nebude existovať ani priečinok na automatické zálohovanie.

Teraz vymažte všetky údaje aplikácie Galéria, ako som vám povedal v prvom kroku na začiatku článku. Prejdite do nastavení-> Aplikácie-> prepnite na Galériu a vymažte údaje.

Týmto spôsobom odstránite album automatickej zálohy z galérie z telefónov Samsung Galaxy a tabletov Samsung. V prípade, že sa vám stále nedarí problém vyriešiť, okomentujte tento príspevok a my sa vám ozveme iné riešenie.