Ako ovládať telefón Android z počítača Mac alebo Windows zadarmo (nevyžaduje sa žiadna koreň)

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Android je najpoužívanejšia mobilná platforma na svete. Je známy vďaka svojej flexibilite a ľahkému použitiu. V systéme Android existujú doslova nekonečné možnosti a vy môžete robiť to, čo vás napadne. Ak chcete ovládať telefón Android pomocou počítača, počítača, ste na správnom mieste, pretože v tomto článku vám vysvetlím, ako ovládať telefón Android z počítača. Existuje nespočet dôvodov, prečo by niekto chcel ovládať telefón z PC. Možno by ste boli príliš leniví na to, aby ste sa natiahli, aby ste sa dostali k tomuto telefónu, alebo chcete robiť multitasking, napríklad robiť SMS, hrať hry, sťahovať všetko z počítača. Môžete hrať mobilné hry na počítači, posielať texty priateľom a bae bez toho, aby ste sa dotkli telefónu.

Môžete ovládať telefón s Androidom z PC ľahko pomocou mnohých mobilných aplikácií, ale uvediem tie najlepšie. Sú zadarmo a pomáhajú vám tým, že vám poskytujú úplnú kontrolu nad vašim mobilným telefónom z vášho počítača.

Vysor

Vysor je najlepšia bezplatná aplikácia na ovládanie telefónu s Androidom z počítača so systémom Windows alebo Mac. Ide o rozšírenie Chrome. Toto rozšírenie môžete nainštalovať do prehliadača Google Chrome vo Windows alebo Mac a ľahko ovládať svoj telefón. Môžete otvárať súbory svojho mobilného telefónu v počítači, hrať mobilné hry na počítači, otvárať fotografie a upravovať ich alebo odosielať a oveľa viac.

vysor 1

Aby ste mohli používať Vysor na ovládanie telefónu z počítača, musíte ho prepojiť s počítačom pomocou dátového kábla. Nevyžaduje sa zakorenenie a rozšírenie je úplne zadarmo.

Mobizen

Mobizen je ďalším skvelým spôsobom ovládania systému Android pomocou počítača. Najlepšie na tejto aplikácii je to, že môžete Android ovládať z počítača aj bezdrôtovo. Telefón môžete tiež pripojiť k počítaču pomocou kábla USB a ovládať ho.

Pomocou mobizenu môžete úplne zrkadliť svoj Android Android na počítači so systémom Windows, PC alebo Mac.

mobizen 3

Nastavenie aplikácie je veľmi jednoduché a nevyžaduje sa žiadne zakorenenie.

Ak chcete rýchly a bezchybný zážitok, najlepším spôsobom použitia mobizenu je pripojenie telefónu k počítaču. Káblové spojenie zmierňuje všetky dopravné oneskorenia a straty paketov.

Stačí si aplikáciu stiahnuť do svojho počítača a mobilu. Ak chcete telefón bezdrôtovo ovládať, musí byť telefón a počítač pripojené k rovnakej sieti Wi-Fi. V opačnom prípade môžete telefón vždy spojiť káblom.

Táto úžasná aplikácia funguje jedinečným spôsobom. V počítači sa v skutočnosti zobrazí počítač so systémom Android s obrazovkou pred vami. Na mobilnej obrazovke môžete skutočne presúvať prvky a aplikácie, priamo na nich vykonávať priame funkcie, obrazovky nahrávania oveľa viac.

mobizen 1

Aplikáciu nemusíte inštalovať ani do svojho počítača. Môžete jednoducho otvoriť Mobizen webové stránky vždy, keď chcete ovládať telefón, prihláste sa pomocou svojich poverení a ovládajte telefón.

mobizen 2

Pomocou vyššie uvedených aplikácií a spôsobov môžete telefón ovládať z počítača. Takže nabudúce budete v kancelárii a nechcete hrať hry alebo správy pred šéfom, stačí použiť vyššie uvedené aplikácie a naďalej používať mobil z počítača. Podeľte sa o svoje pripomienky v komentároch.

Obrázky: Venturebeat, Mobizen