Ako zmeniť polohu v Tinder zadarmo získať viac zápasov

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Tinder revolucionizuje to najdôležitejšie v ľudských spoločnostiach: vzťahy a láska. Podľa správy InterActiveCorp sa v Tinder každý deň koná viac ako 10 miliónov zápasov. Milióny ľudí používajú Tinder denne. Tinder, ako viete, odporúča potenciálnym partnerom na základe vašej polohy. Čo však, ak je vaše okolie nudné, alebo vo vašom okolí nie je dosť ľudí, s ktorými by ste sa mohli stretnúť. Alebo jednoducho chcete zvýšiť šancu svojich zápasov na Tinder a rozšíriť svoje možnosti. Pretože im čelíme: v Tinderovi všetci nenávidíme správu „Nikto nie je okolo teba“. Ak máte peniaze, môžete zmeniť svoju polohu v službe Tinder jednoduchým zakúpením verzie Tinder Plus, ktorá je k dispozícii približne za 10 dolárov mesačne. S Tinder Plus môžete zmeniť svoju polohu a zvýšiť svoje zápasy. Ale ak chcete zmeniť umiestnenie na Tinder zadarmo, existuje niekoľko riešení, ktoré budem diskutovať v tomto článku.

Zmeňte miesto v Tinder zadarmo

Location Changer App

Ak ste používateľom systému Android, aplikácia Fake GPS Go vám umožní spoof vašu polohu. Táto aplikácia vám umožní zmeniť umiestnenie vašej polohy na celom zariadení. Tinder teda automaticky zistí miesto, na ktorom je telefón nastavený. Stačí si stiahnuť túto aplikáciu a nastaviť polohu svojho telefónu na ľubovoľné miesto.

Pred použitím vyššie uvedenej aplikácie je lepšie zmeniť nastavenia telefónu. Pred použitím vyššie uvedenej metódy vykonajte nasledujúce kroky.

V telefóne s Androidom prejdite do časti Nastavenia a prejdite do časti Účet. Prejdite nadol a uvidíte možnosť s názvom „Číslo zostavenia“. Poklepte na toto sedemkrát (alebo poklepte, kým neuvidíte správu, že ste vývojár). Toto je odomknutý prístup vývojára k systému Android, pretože chceme hrať s nastaveniami systému GPS.

Teraz povoľte možnosť „Povoliť umiestnenie falošného miesta“.

Teraz prejdite do aplikácie Nastavenia a prejdite na položku Poloha. Klepnite na „Režim“. Teraz zmeňte režim určovania polohy z „Vysoká presnosť“ na „Iba zariadenie“.

Zmenou vašej polohy na Facebooku

Ďalším vynikajúcim spôsobom, ako zmeniť polohu na Tinder, je zmena umiestnenia na vašom účte Facebook. Prečo? Pretože Tinder načíta kompletné údaje z vášho Facebooku. Prejdite do sekcie O mne na Facebooku a pomocou možnosti „Pridať mesto“ pridajte nové umiestnenie. Zatvorte v telefóne aplikáciu Tinder a reštartujte ju. Dúfajme, že Tinder načíta vaše nové miesto a podľa toho navrhne vaše potenciálne zhody.