Ako sa stať grafickým dizajnérom bez toho, aby ste šli na vysokú školu: Definitívny zoznam návodov a rád

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Grafické navrhovanie je jedným z najhorúcejšie pracovné zručnosti mohli by ste sa naučiť. Podľa niektorých odhadov sa priemerná ročná mzda grafického návrhára začína od 45 000 USD. Potreba inteligentného dizajnu, minimálneho webdizajnu, dizajnu loga a ďalších pokročilých návrhov webových stránok a softvérovej grafiky rýchlo narastá. Tisíce ľudí sa chcú stať grafickým dizajnérom. Ľudia sa nás pýtajú, ako sa stať grafickým dizajnérom alebo ako sa stať dizajnérom loga? Tento príspevok ukazuje, ako sa stať grafickým dizajnérom z domu bez akéhokoľvek stupňa. Všetko, čo potrebujete, je úsilie, vytrvalosť, odhodlanie a neustále zameranie.

Staňte sa grafickým a logovým dizajnérom s využitím týchto zdrojov

Žiadna mágia

Po prvé, mali by ste pochopiť, že neexistuje žiadna jediná mágia, ktorá z vás urobí návrhársky stroj, ktorý zarába milión dolárov. Vyžaduje to veľa úsilia a tvrdej práce.

Základné čítania

Áno! Budete musieť začať s knihami. Začnite s aklimatizáciou so základnými konštrukčnými podmienkami a pozadím. Ak si nie ste vedomí paradigmy grafického dizajnu, histórie a výrazov, nemôžete sa posunúť o palec.

Myslenie s typom

Thinking with Type je jednou z najlepších kníh, ktoré sa môžu začať učiť grafický dizajn, písma a typografiu. Všetky základné veci sú tu a mali by ste ich pochopiť skôr, ako budete pokračovať.

type

Typ Primer od John Kane

Táto kniha Johna Kaneho je skvelým zdrojom informácií o základných typografiách a dizajne ABC. Je nesmierne slávny v dizajnérskych školách a je zahrnutý do osnov kurzov dizajnu.

primer

Grafický dizajn: História

História grafického dizajnu Richarda Hollisa je úžasnou učebnicou pre začiatočníkov. Cieľom nie je urobiť z vás historický orech, ale na začiatku vám dať správnu perspektívu. Nie je to celá história. Má stovky obrazov, typy vzorov, vysvetlenia, potrebné postupy a najnovšie nápady v oblasti dizajnu.

john hollis

náradie

Teraz by ste si mali do počítača zaobstarať všetky potrebné nástroje a softvér. Adobe Photoshop, Adobe Illustrator sú potrebné. Pred týmito pokročilými nástrojmi by ste však mali nainštalovať nástroj s názvom GIMP , Je to najlepšie pre začiatočníkov. Je to bezplatný nástroj.

návody

Zásady dizajnu MIT

Princípy dizajnu MIT sú úžasným kurzom, ktorý vám poskytne úplné teoretické a praktické know-how v oblasti dizajnovej praxe. Grafické navrhovanie nie je náhoda. Je to umenie so stanovenými zásadami a rámcami. Môžete v ňom odomknúť kreativitu a nové výhľady tak, že sa najprv zoznámite s obvyklými cestami.

Dizajn každodenných vecí spoločnosti Udacity

Toto je jeden z najlepších kurzov, ktorý sa dá naučiť grafickému dizajnu. Kurz Udacity vyučuje bývalý viceprezident spoločnosti Apple Don Norman. K dispozícii je učebnica, séria videí, prednášky, prezentácie a oveľa viac. Najlepšie na tom je, že tento kurz je bezplatný. Prvých niekoľko kapitol predstavuje základný úvod do konštrukčných rámcov a kurz prechádza úrovňou po úrovni.

Základy kurzov typografie

Základy kurzov typografie od Lyndy vám poskytujú videá a prezentácie, vďaka ktorým sa dozviete podrobnosti a špecifiká tvorby atraktívnej typografie. Spoznáte základy textovej a vizuálnej typografie. Úrovne odomknete samozrejme pomocou výkonu a testov.

Návody na vytvorenie mriežky

Dizajn založený na mriežke je zeitgeistom moderného webdizajnu a aplikácií. Existuje niekoľko typov mriežkového dizajnu. Ak sa ich chcete naučiť, vyskúšajte ich Smashing Magazine Príručka pre návrh mriežky. toto je ďalším skvelým webovým návodom, ktorý obsahuje základné informácie o stĺpcoch a mriežkach. Upozorňujeme, že stĺpce a mriežky sú základmi navrhovania objektov.

Kurz Udemy's Canva

Séria kurzov spoločnosti Canemy v Canva je o niečo drahšia, ale je to jeden z najlepších kurzov, ktorý vám poskytne pokročilé, podrobné a praktické videozáznamy o tom, ako skutočne navrhnúť a postaviť veci. V sérii Cava sú rôzne úrovne. Ak ste začiatočník, zrejme by ste mali začať od Canvy.

Návody dizajnu UI / UX

Ak sa chcete naučiť základné a pokročilé úrovne používateľského rozhrania a dizajnu UX, pozrite sa na UX Booth Návody. Od navrhovania tlačidiel po umiestnenie UI a farebné techniky sú tieto návody dostatočné na to, aby vám poskytli podrobný prehľad o dizajne používateľského rozhrania. Rozbíjanie časopisu návod na návrh používateľského rozhrania je tiež skvelým zdrojom na naučenie sa životne dôležitých prvkov moderného dizajnu webu a grafiky.

Videonávody pre digitálnych tútorov pre grafický dizajn

Digital Tútori pripravili tieto krátke videonávody, aby naučili základné tipy a triky na používanie softvéru pre grafický dizajn. S týmito tutoriálmi sa môžete naučiť navrhovanie perspektívy, vytváranie čiar, tieňovanie a hranice.

Kurz nadácie Treehouse Photoshop

Photoshop je ústredným prvkom grafického dizajnu. Bez ohľadu na to, aký kurz absolvujete, na ktorej univerzite sa učíte grafický dizajn, budete musieť používať Photoshop. Treehouse, powerhouse pre video a webové tutoriály, pripravil veľmi podrobný návod na výučbu podrobných funkcií a funkcií Photoshopu, ktoré sú potrebné v grafike a webdizajne. V tomto návode sa môžete učiť tvary, osvetlenie, plátky, koncept vrstiev, objektov, dlaždíc, štetcov, webu, tvorby aplikácií a oveľa viac.

Príručka Photoshopu pre CS6 od Lyndy

Kurz Photoshop od spoločnosti Lynda je definitívnym zdrojom informácií o technológii Photoshop na pokročilej úrovni. Hodiny videí, prísne materiály, prezentácie, testy a ukážkové práce vám zaručia obrovskú zručnosť v oblasti grafického dizajnu.

Toto sú niektoré z najlepších spôsobov, ako začať s tvorbou grafiky a navrhovania log. Pamätať! Toto je len začiatok. Musíte stráviť hodiny svojho vlastného výskumu, aby ste našli spôsoby, ako zdokonaliť svoje zručnosti. Grafickým dizajnérom sa môžete stať iba prostredníctvom koncepcie a praxe. Nie je potrebné chodiť na vysokú školu alebo do špeciálnej školy, aby sme sa to všetko naučili. So správnymi zdrojmi a návodmi sa môžete stať odborníkom na grafické návrhy a začať zarábať hromady peňazí.

Podeľte sa o svoje pripomienky v komentároch a povedzte nám, ako plánujete stať sa odborným dizajnérom.