Ako zálohovať aplikácie v systéme Android pre budúce použitie: Zálohujte, ukladajte, prenášajte súbory APK

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Zálohovanie aplikácie pre Android je nevyhnutné, ak si chcete ponechať aktualizovanú verziu a údaje aplikácie. Zálohovanie je vždy užitočné, pretože existuje veľa verzií systému Android a ľudia na svojich zariadeniach stále dostávajú chybu „nefunguje najnovšia aktualizácia“. Mať aplikáciu na SD karte je vždy užitočné, najmä ak je táto aplikácia alebo hra super užitočná alebo návyková. Ak napríklad používate nejakú aplikáciu na zálohovanie údajov alebo kontakty a záleží na tom celé vaše použitie, môžete túto aplikáciu ľahko zálohovať a ušetriť tak budúcu nepríjemnosť v prípade f * ckups a vymazania aplikácií. Majiteľ Flappy Bird minulý rok, takmer na zdesenie miliónov ľudí, stiahol hru z Obchodu Play a citoval šialenú závislosť na hre as ňou súvisiace škody. Tí ľudia, ktorí zálohovali hru, sa radovali.

Zálohovanie aplikácií v systéme Android

Najlepším spôsobom, ako zálohovať aplikácie pre Android, je použitie správcu súborov. Existuje niekoľko bezplatných správcov súborov, ktoré sú k dispozícii pre zálohovacie aplikácie. Môžete použiť aplikáciu s názvom Správca súborov alebo slávny ES File Explorer. Tieto správcovia súborov majú vstavané funkcie zálohovania aplikácií. Na tento účel môžete použiť aj Správcu súborov Astro.

Títo správcovia súborov majú možnosť vykonať zálohu v Nastaveniach. Tieto aplikácie vám poskytujú možnosť vybrať si aplikáciu, ktorú si zálohujú uložením súboru APK.

Po zálohovaní aplikácií je čas dozvedieť sa, ako preinštalovať zálohované aplikácie. Stačí otvoriť správcu súborov a klepnúť na ikonu zálohovanej aplikácie. Správcovia súborov majú zabudované inštalátory. Títo inštalátori nainštalujú aplikáciu do niekoľkých sekúnd.

Obnovenie zálohy aplikácie - prenos

Obnovenie zálohovania aplikácií je jednou z najlepších aplikácií na zálohovanie aplikácií a údajov v systéme Android. Zálohovanie aplikácií si môžete vziať za pár sekúnd a ľahko ich znova nainštalovať. Aplikácia bola vytvorená, aby poskytla bezproblémovú metódu ukladania súborov APK pre budúce použitie.