Ako odpovedať na hovory v telefóne s Androidom bez potiahnutia prstom (Sprievodca)

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

answer calls an android

Len si predstavte, že ste zaneprázdnení konzumáciou mastného jedla a telefón zazvoní. Váš smartphone sa nemôžete priamo dotýkať, pretože by sa vám znečistili ruky. Ak nemáte dostatok času na vyčistenie rúk a zdvihnutie hovoru, mali by ste využiť inteligentnú funkciu na prijímanie hovorov na smartfónoch s Androidom bez potiahnutia prstom. Tento článok popisuje zaujímavý spôsob prijímania hovorov v telefóne s Androidom bez toho, aby ste sa dotkli obrazovky alebo dokonca telefónu.

Pomocou aplikácie Easy Answer pre smartfóny s Androidom môžete ľahko prijímať hovory bez toho, aby ste sa dotkli obrazovky. Táto vynikajúca aplikácia vám umožňuje odpovedať na prichádzajúce hovory a stíšiť ich. Môžete tiež ukončiť prebiehajúci hovor bez toho, aby ste sa dotkli obrazovky. Voliteľne môžete tiež aktivovať reproduktory automaticky počas prijímania hovoru gestom Easy Answer. Táto funkcia sa stáva veľmi užitočnou, ak máte špinavé ruky, ak máte lásku alebo sa nemôžete dotknúť obrazovky. Túto aplikáciu je tiež možné ľahko vypnúť, keď ju nepotrebujete. Nemusíte ho ani odinštalovať. Vybrané gestá môžete povoliť pri najbližšom prepínaní.

Hovory môžete prijímať jednoduchým zdvihnutím telefónu k uchu, keď ako odpovedajúce gesto vyberiete možnosť „Na uchu“. Hovor môžete ukončiť aj jednoduchým zdvihnutím telefónu od ucha, čo vyžaduje ukončenie gesta „Vypnuté ucho“. Ak chcete stíšiť zvonenie, položte ruku blízko na obrazovku, posuňte ju po obrazovke bez toho, aby ste sa jej dotkli, alebo otočte telefón, ak leží na stole. Všetky dostupné gestá na umlčanie vyžadujú voľbu „Blízka blízkosť“.

answer calls an android

Ak váš telefón väčšinu času leží na stole a radi používate reproduktor, potom povoľte reproduktor pomocou možností Jednoduchá odpoveď a potom odpovedzte. Hovor môžete ukončiť položením ruky blízko obrazovky. Musíte ruku posunúť po obrazovke bez toho, aby ste sa jej dotkli, čo si vyžaduje odpoveď „Blízka vzdialenosť“ ako odpoveď a záverečné gesto. Táto funkcia je tiež dobrá, keď šoférujete auto, a musíte prijať dôležitý hovor.

answer calls an android

Počas používania tejto funkcie musíte byť veľmi opatrní, pretože ak ako ukončovacie gesto používate funkciu „Vypnuté ucho“, môžete nechať telefón na chvíľu neúmyselne ukončiť hovor. Táto situácia nastane, keď musíte telefón ešte stále odovzdávať niekomu inému.

Jednoduchá odpoveď nebola testovaná na verziách Android 4.1 alebo novších. Na týchto zariadeniach nemusí fungovať správne. Okrem toho môže tiež zlyhať, keď používate túto aplikáciu so slúchadlami alebo podobným príslušenstvom.

Jednoducho povedané, Easy Answer je vynikajúca aplikácia na prijímanie hovorov v telefóne s Androidom bez švihnutia pomocou inteligentných gest. Teraz môžete pomocou tejto úžasnej aplikácie pre Android jednoducho prijímať a ukončovať hovory.