Ako pridať fotografie do kontaktov pre iOS pomocou ich synchronizácie s Facebookom, Twitterom, Instagramom

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Sivé kruhy nevyzerajú vôbec pre vaše kontakty v telefónoch pôsobivo. K svojim kontaktom môžete pridať obrázky zo svojich sociálnych médií. Ak máte veľa kontaktov, pridanie ich obrázkov ručne zo sociálnych médií by sa stalo hektickou aktivitou. Musí existovať nejaký spôsob automatizácie tohto mechanizmu. Kontaktujte Pics + tomuto účelu veľmi dobre slúži na synchronizáciu fotografií Facebook, Instagram a Twitter s kontaktmi v systéme iOS.

Kontaktujte spoločnosť Pics + a vyhľadajte obrázky na sociálnych sieťach, ako sú Twitter, Facebook, Instagram, LinkedIn, Vyhľadávanie obrázkov Google a ďalšie. Akonáhle nájde veľa fotografií pre vaše kontakty, môžete si vybrať tú presnú, ktorú chcete použiť na svoj kontakt.

How to Add Photos to iOS Contacts by Syncing them with Social Media 2

Aplikácia stojí iba 1,99 dolárov, čo v skutočnosti nie je nič, keď zvážite jej funkciu. Je veľmi nepravdepodobné, že by ste po ich importovaní znova potrebovali kontaktné obrázky. Koniec koncov, fotky nových kontaktov môžete vždy pridať, keď ich pridáte. Teraz musíte povoliť pridanie príliš veľkého počtu kontaktov bez ich fotografií.

How to Add Photos to iOS Contacts by Syncing them with Social Media 3

Aplikácia sa veľmi ľahko rieši. Rozhranie je jednoduché a príjemné na očiach s purpurovým pozadím. Keď nástroj rýchlo pridá fotografie do vašich kontaktov, hodnotu svojich peňazí získate.

Ak máte veľkú skupinu kontaktov, program Pics + je naozaj užitočný nástroj na kontrolu. Nezabudnite vyskúšať službu Contact Pics + a synchronizovať fotografie na Facebooku, Instagrame a Twitteri so zmluvami pre iOS.