Ako pridať Editor zásad skupiny do systému Windows 10 Home

Editor zásad skupiny Windows 10 Home

Použite tento šikovný trik na pridanie Editora zásad skupiny na ďalšie prispôsobenie systému Windows 10 Home a Windows 10 Starter, Windows 7 alebo Windows 8.1.

->

Editor zásad skupiny (gpedit.msc) je funkcia dostupná iba v určitých verziách systému Windows, existuje však spôsob, ako ju pridať do systému Windows 10 Home. Pravdepodobne ste sa stretli s mnohými návodmi na prispôsobenie Windows 10 , ale často vyžadujú, aby ste na zmenu nastavení použili Editor zásad skupiny.

Problém je, že bez editora musíte namiesto toho upraviť register, čo je oveľa komplikovanejšie. Pre používateľov systému Windows 10 Home však teraz existuje spôsob, ako pridať Editor zásad skupiny na prispôsobenie operačného systému ako profesionálny používateľ.

V tejto príručke sa dozviete, ako pridať Editor zásad skupiny do domácej verzie Windowsu 10.

Pozor: Toto nie je podporovaná metóda na pridanie gpedit.msc do domácej verzie Windowsu 10. Budete používať nástroj tretej strany. Používate ho na vlastné riziko.

Ako získať Editor zásad skupiny v systéme Windows 10 Home

 1. Stiahnite si a rozbaľte súbor add_gpedit_msc zip súbor obsahujúce všetky komponenty na pridanie Editora zásad skupiny do systému Windows 10 Home. 2. Otvorené nastavenie .

 3. Kliknite na O a overte si typ vášho systému (napr. 32-bitový alebo 64-bitový).

 4. Kliknite pravým tlačidlom myši na setup.exe súbor a vyberte Spustiť ako správca . 5. Kliknite Ďalšie .

  Nástroj na pridanie gpedit.msc na domovskú stránku WIndows 10

 6. Kliknite Inštalácia .

 7. Kliknite Skončiť na dokončenie úlohy, ak používate Windows 10 Home 32-bit.Ak používate 64-bitovú verziu, pokračujte nižšie uvedenými krokmi.

 1. Použi Kláves Windows + R klávesová skratka na otvorenie Bežať príkaz. 2. Zadajte nasledujúcu cestu a kliknite OK .

  C:WindowsSysWOW64
 3. Nájsť Skupinové pravidlá , GroupPolicyUsers, a gpedit.msc , kliknite pravým tlačidlom myši a vyberte Kopírovať .

  súbor gpedit.msc pre Windows 10 Home

 4. Použi Kláves Windows + R klávesová skratka na otvorenie Bežať príkaz.

 5. Zadajte nasledujúcu cestu a kliknite OK .

  C:WindowsSystem32
 6. Kliknite pravým tlačidlom myši a vyberte Vložiť skopírovať súbory do nového umiestnenia.

Po dokončení krokov otvorte príkaz Spustiť a zadajte gpedit.msc a kliknite OK otvorte Editor zásad skupiny.

Ak narazíte na chybu MMC nedokázalo vytvoriť modul snap-in , je to pravdepodobne preto, že názov vášho profilu obsahuje viac ako jedno slovo. Ak je to tak, otvorte súbory x64.bat a x86.bat, ktoré sa nachádzajú v C:WindowsTempgpedit a nahradiť %username%:f s %username%:f .

Majte na pamäti, že editor nebol určený ako súčasť systému Windows 10 Home. To znamená, že nemusíte mať k dispozícii všetky rovnaké možnosti pre Windows 10 Pro a ďalšie verzie.

Táto príručka nie je obmedzená len na používateľov systému Windows 10 Home, pretože bude fungovať aj so systémom Windows 10 Starter, Windows 7 a Windows 8.1.